Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erősen túlsúlyos hölgyek,milye...

Erősen túlsúlyos hölgyek,milyen sértések,beszólások,lelki terror ér benneteket?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan gyűlölik a a nagyon kövér nőket,kritizálják,bántják őket.Kövér nőket kedvelő férfiként van erről szomorú tapasztalatom.

Ki hogyan dolgozza fel a negatív megjegyzéseket?



2022. márc. 21. 17:02
1 2
 11/13 Katona Dius ***** válasza:
De nem is kéne. Akár betegség miatt, akár mert szeret nagyokat enni, ha valaki túlsúlyos, ahhoz senkinek semmi köze. Azért jó lenne, ha ebben a fene nagy modern korban nem azzal foglalkozna mindenki, hogy hogyan néz ki a másik. Helyette többet törődhetnének azzal, ők mit mutatnak magukból. Pl a viselkedésükkel.
2022. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsésnek mondhatom magam, visszagondolva is csak pár, nagyon enyhe célzást kaptam a súlyom miatt. Értem ezt úgy hogy mondjuk megvető pillantások az öltözködésem miatt - teszem hozzá, az alkatomhoz megfelelően öltözködök, de szeretem a mély dekoltázst, és a ruhákat - mondjuk ezt lehet nem is ide kellene sorolnom, elvégre az egészséges, vékony lányok is kapnak ilyen pillantásokat ha feltűnően öltözködnek.

Talán a legnyilvánvalóbb, és nyíltabb sértés az az volt amikor álltam egy zebránál, és a túlsó oldalon álló barátságos úriember feltűnően végig mért, és köpött egy jó nagyot :D De az eddigi tapasztalataim szerint ahhoz hogy valaki nyíltan sértegessen azért kell egy nagy mértékű primitívség, az emberek nagy része szavak nélkül bámul csak, és ennyi. Nem mernek nyíltan konfrontálódni, ki tudja miért (Lehet ha kihagyom a reggelit felzabálnám őket is :V). Régebben tényleg megviseltek ezek az apró, ellenséges gesztusok vagy pillantások, de mai fejjel már tovább tudok lépni. Ennyi örömük legyen az életben, ha más nincs :D

2022. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg kudarc ért egész életemben a túlsúly miatt az élet minden területén.
2022. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!