Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember negatív színben...

Ha az ember negatív színben tüntet fel egy illetőt, akkor az erősebb lesz?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam, akinek a stílusával volt a gond, mert rosszindulatú volt. Azt mondta azért ilyen, hogy a másik ember erősebb legyen, meg a szülei elváltak akkor, nehéz volt feldolgozni. Felnőttként az anyja azt mondta neki, hogy úgyse lesz belőle ápoló, mert nem tudja megcsinálni. Végül az lett. Az a baj, hogy mikor a saját életünkben vannak gondok, konfliktusok, azt más emberekre vetítjük ki. Nagyon régóta nem találkoztam az osztálytársammal, nem is tudom, hogy mi történt azóta velük, de neten negatívan írkálnak, zsarolgatnak a régi dolgokkal, hogy mivel tudnának rólam információkat közvetíteni a mások felé. Ez nem olyan, mint a Blikk, hogy láttam egy sztárt valahol, valamit tudok róla, aztán kapok 5000 Ft-ot. Annak örülök, ha a saját életemet élhetem, nem adtok másoknak, ahogy ezt sokan teszik egy x összegért, esetleg figyelemért. Mit gondoltok a témával kapcsolatban?
2022. márc. 20. 10:30
 1/5 A kérdező kommentje:
*ártok
2022. márc. 20. 10:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Idióta vagy, a kérdéseddel együtt.


Nos? Erősebb lettél?

2022. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha zsarol fel jelentés. Ha bunkó módon beszélt veled töltöd. Mit foglalkozol vele?
2022. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam annak, nem ezen múlik, hogy fizikailag és mentálisan, ki az erős?
2022. márc. 20. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2022. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!