Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kevesebbet kèrtem a feladótól...

Kevesebbet kèrtem a feladótól és végül több lett a feladás. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

2500ft-ért vett tőlem valamit.

Pár grammal meghaladta a súlyt, így nekem 500Ft-ot rá kellett fizetnem. Ez az én bajon ilyenkor igaz?


2022. márc. 17. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, sajnos ez tanulópénz. Mostanában, ha a súlyhatáron billeg a csomag súlya, előbb elviszem a postára és ott leméretem. És azt az árat kérem el. Vagy megpróbálok súlyt spórolni a csomagoláson.
2022. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál!
2022. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a te problémád.
2022. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most már ez így marad, ezt a pénzt nem tudod behajtani sajnos.
2022. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hát igazából mindig előre lemérettem, csak most meg már ciki lett volna, mert múltkor is úgy néztek rám hogy nem adtam fel csak lemérettem. Aztán már nem akartam. Sajnos én meg nem voltam olyan környezetben ahol lemérhettem volna előre. Kivárni is idő, dupla járkálás, egyáltalán nem éri meg postázni.
2022. márc. 17. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:

csomagautomata?

legjobb

2022. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!