Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti, akik itt vagytok gyakorin...

Ti, akik itt vagytok gyakorin nap, mint nap! Azert vagytok itt mert magànyosak vagytok és nincsenek barátaitok, semmi életetek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 23:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Akik a toplistában 2000+ ponttal rendelkeznek, de főleg, akik 3-4000 plusznál tartanak azok igen. Érdemes megnézni. Van olyan akinek a neve egy időben látható is volt, itt tölti az idejét és full kretén, ő segít megválaszolni kérdéseket...
2022. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
2000+ pont? :D az azért viszonylag gyorsan megvan :DD Szerintem egy párhetes ráfüggés elég is hozzá, aztán szépen megy is amerre lát...
2022. febr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
2000+ pont kb. 15 válasz per nap a hónap minden napján, ha viszonylag magas a százalékos értéked. Ha alacsonyabb, akkor 20-25...
2022. febr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem, nekem pl van sok barátom és viszonylag jó életem. 😃


Ha nem is naponta, de hetente felnézek ide. Általában segíteni próbálok az embereknek ha tudok. Voltak nekem is rossz időszakom és olyankor azt éreztem de jó lenne egy beszélgetés vkivel, aki tényleg meghallgat.

2022. febr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Van életem, csak egy kicsit néha unalmas a megszokott baráti közegem...
2022. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nálam viccen kívül ez egyfajta függőség mint másnak a cigi, alkohol.


Pedig van életem, munkám, munkatársaim, elvagyok egyedül is. Barátaim is vannak, programokra is szoktam járni. De vannak üresjáratok is amikor meg itt vagyok.


Néha törlöm magam, aztán idővel újra regisztrálok. Más filmet néz, játszik, én gyakorizok.

2022. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Azt is észrevettem, hogy mindig változnak itt a "témáim".


A kezdetek kezdetén számítógép függő voltam, csa a számítástechnika kategóriában írtam. Aztán sokáig az emberek kategóriában. De amikor párkapcsolati gondolataim vannak azokat nézem.


Most mióta lakást vettem, az otthon kategória érdekel.

2022. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem vicces, hogy mennyire szűk itt az AKTÍV felhasználóbázis.


Még nincs 1 hetes a regisztrációm, átlagos aktivitással válaszolgattam, de már 650 körül vagyok a 30 napos toplistában. Az általam használt kategóriákban meg 100-on belül.

2022. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Eleinte a magány és a szociális élet szinte teljes hiánya miatt voltam itt napi szinten, jó pár órát. Azóta sok változás történt és én magam is, valamint az életem is sokkal jobb irányba halad és már inkább csak megszokás és valamelyest rutinszerűen járok fel, bár már korántsem töltök itt annyi időt egy nap.

Néha igazából ez is felér egy kis pihenéssel, vagy.. nem is tudom mi lenne erre a jobb szó.

2022. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%

#11

"Neked jelenleg 31920 pontod van." - pedig napi max 1-2 válaszom van, az sem mindig🤷‍♂️

Mondjuk már 5 éve válaszolgatok itt.

Egyébként, mint fentebb is írták, nekem is ez egy amolyan függőség... A reggeli kávé mellett 10 perc alatt át szoktam futni, a megválaszolt kérdéseket, amikre érkezett új válasz. Napközben, szinte kizárólag az emberek és közlekedés kategóriára, max napi 3× ránézek. Függő vagyok, na😅

2022. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!