Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti, akik itt vagytok gyakorin...

Ti, akik itt vagytok gyakorin nap, mint nap! Azert vagytok itt mert magànyosak vagytok és nincsenek barátaitok, semmi életetek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 23:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok itt mindennap.

Viszont mozgalmas, tartalmas életem van.

Előfordul, hogy nem tudok aludni, és teszek egy kört itt is.

2022. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
En depressziosan fekszem itthon főleg a covid miatt, szinte ez az egyetlen kapcsolatom a külvilággal
2022. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg van a magam élete, barátaim is


vannak időszakok amikor feljárok nap, mint nap és van amikor hónapokig semmi

elég sok embert ismertem meg itt, érdekes kérdéseket is találtam, sőt még olyan hobbi csapatot is amiből kifolyólag elég jó pénzt kerestem később

2022. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap felnézek, de nem vagyok itt állandóan. Ha suliban szünet van, és épp nem beszélgetek, vagy a buszra ha várok, akkor felnézek, meg van, amikor este is. Néha adok tanácsot, meg nevetek a kérdéseken, ha olyanok.
2022. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tényleg nincs életem, és magyar nyelven nagyjából annyit kommunikálok összesen, amennyit ide írok.
2022. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azóta járok ide mióta depressziós vagyok és megszakítottam a kapcsolataimat. Ahogy jobban leszek le is lépek, mert úgy érzem ez az oldal nincs rám jó hatással.
2022. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez is benne van. Azért némi életem van, de nem sok.

Általában munka közben jövök fel ide, amikor épp nincs feladatom, meg ilyenkor este, ha nem tudok aludni.

2022. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly töröltem magam Facebook- ról, akkor itt találtam meg azt, ami hiányzott, hiszen videót Youtube- on is tudok nézni.

Akkor itt voltam állandóan, hogy lássam a történéseket.

Viszont most egy hét után néztem rá és megláttam ezt a kérdést.

Gondoltam válaszolok

2022. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Évente kb egy időszak mindig van amikor intenzíven itt vagyok, nem tudom mi váltja ki a dolgot, de néha jó itt úgymond találkozni idegen történetekkel nézőpontokkal...jó kicsit más problémáin gondolkodni...AMúgy vállalkozásom van barátaim, sok melóm...
2022. febr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyjából igen. És már kb. 2009-2010 óta. Durva.
2022. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!