Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet öszintén...

Miért nem lehet öszintén beszélni arról, hogy miért nem akar valaki többé találkozni velem? A konkrét okot miért nem lehet leirni?

Figyelt kérdés
Kaptam már 'sok a munkám, nem tudtam sem irni, sem menni' szöveget, most meg a 'kedves vagy meg szimpi, de úgy érzem nem illünk össze', meg a 'full naturál nem jön be' szöveg jött. Ök akartak talizni, nem én. Nem tehetek róla, testesebb nöként a borotvált terület begyullad, ezt hanyagolom, tény. Szép se vagyok, valamint a súlyomból adódóan simán izzadok százon.

#Szimplán bunkó #Nem tudja, ezért inkább nem ir csak lelép #Tudja, hogy mi a baja, de nem akarja elmondani #Nem akarja elmondani, mert fél a következményektöl #Nincs gerince
2022. febr. 9. 18:11
A kérdező szavazást indított:
A másik szemébe nem tudom belemondani az igazat, igy nem mondok semmit csak lelépek (szó nélkül).
Nincs gerince az öszintéhez
Könnyebb hazudni, mint bevallani mi bánt
Magam sem tudom, mi a bajom, amiért lelépek.
Szimplán bunkók
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha őszintén beszélnétek, akkor mit mondanál?
2022. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, mindig öszinte vagyok.
2022. febr. 9. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akarnak vele megbántani, amolyan kegyes hazugság. Igazából a végeredmény ugyanaz, szóval lényegtelen, úgyse találkoztok többet.
2022. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
ha randa, dagi és izzadós vagy, akkor mit vársz mit mondjanak? Randa vagy, ne haragudj?
2022. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fél, felelősséggel jár, stb.
2022. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 és hazudni jobb? Eddig is a gödör alján voltam, mert engem könnyebb bántani.
2022. febr. 10. 02:17
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert az húzna ki a gödörből, hogy random bunkókkal összefekszel?
2022. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magadból indulsz ki 7es?
2022. febr. 10. 10:47
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nem. Azért kérdezem, hogy miből gondolod, hogy neked meg segítene, mert én nem tudok azonosulni ezzel a gondolattal


#7

2022. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dzsoki ***** válasza:
Mi van a földrajzi távolsággal? Én hajlandó vagyok találkozni veled,ha budapesti vagy. Sokkal messzebbre,nem szívesen mennék! Írtam volna privátot,de nem továbbítják. Én tudok privátot fogadni. Köszi.
2022. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!