Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatja az ember,...

Honnan tudhatja az ember, hogy ki akarta lapátra tenni, mikor az egész munkahely arra volt/van berendezve, hogy te azt csinálod, amit mondanak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan voltak már eddig ellenem, pedig szorgalmas voltam nagyon. Mikor az ember harcol a világgal, akkor az nyer. Ha támogatja az embereket, akkor sokan másként könyvelik ezt el. Ha nem harcolsz semmilyen ügy érdekében, akkor csak irányítani akarnak, de nem leszel boldog. Mindenkinek ez a rendeltetése, hogy pénzt termel, de más veszi hasznát, boldogság meg akkor keletkezik, ha teljesíted az emberek elvárásait. Nem szeretnék ilyen világban élni, ahol elnyomás árán lehetsz boldog, emellett kirakósat kell játszani, hogy legyen az embereknek jó napjuk. Honnan tudhatom, hogy a sok ember közül, akik nem szolgáltak engem valamilyen ügy kapcsán, ki az a személy, aki nem, esetleg változtatott a személyiségén, holott nem ilyen volt? Szerelem terén sem sikeres az ember, hiába találsz valakit a világ másik feléről, lehet az, hogy neki is tetszel, de nem ilyet képzelt el. Mi a megoldás ilyenkor?
2022. jan. 11. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mit akarsz kerdezni. A nagyobb baj, hogy neked se.
2022. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Onnan tudhatja, hogyha túl nyálasan viselkednek veled, vagy érezhetően aládb*nak, vagy full távolságtartó az egyén, vagy nem segít sehogyan sem, vagy pl.: megbeszélésen "létrázik", azaz ő a tökéletes, de "te" - és kimondottan "te" - nem vagy jó semmiben sem.
2022. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem életemben 1x tudtak kigólyózni a csövesek a covid alatt.

Már ki volt rúgva a cég 80%a, de mivel az én beosztásom és szakértelmem azt hittem pótolhatatlan, így elvoltam és hoztam a szokásos maxot.

Aztán kiderült, hogy mivel nem dohányzom és nincsenek kocsmában beba szós napi élményeim, míg a többieknél és a vezetőknél ezek alapok, sőt én még kondizni meg boxolni is járok, így a góréval való együtt dohányzásaik alatt szépen lassan megfúrtak a többiek, hogy ne őket hanem engem építsenek le.

Tehát szociálisan győztek le végül, nem pedig tudásban, szakértelemben és munkamorálban.

Mondjuk én meg úgy vagyok vele, hogy ha egy állás megtartása csak úgy lehetséges, hogy nyalni kell érte és ebbe nagyobb energiákat kell befektetni idővel, mint a valós munkába, akkor a fene megette az egészet.


2 hét alatt találtam másik melót...csak ugye kirúgás után azért para volt. nem tudtam, hogy a képességeimet mások ennyire keresik és értékelik, úgyhogy azért nagyon stresszes 2 hét volt, hogy a covid alatt, felvételi létszámstopban lesz e munkám.

2022. jan. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!