Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket próbáltak már meg...

Titeket próbáltak már meg átverni, pénzzel lehúzni? Váltatok bármilyen csalás áldozatává?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten divat azt eloadni a vonat palyaudvar kozeleben,h nincs oenze vonatjegyre es csak 3-4000 huf kene kolcson. Addig nalamhagyja a telefonjat,ami valszeg mukodeskeptelen.
2022. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze. Hitelt akartak felvetetni velem, mert nekik már nem volt hitelkeretük, ha jól emlékszem 200ezret. Majd megadják. Nyilván kacagtam egy jót.
2022. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utcán kéregetők akartak. Meg egyszer kaptam kamu zsaroló emailt. Az bitcoint akart, hogy vegyek neki. Eddig még nem húztak be szerencsére. Mondjuk én résen is vagyok. Engem hiába hívnak fel kamu szöveggel úgysem veszem be.
2022. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kaptam egy e-mailt,hogy nagyon szeretne beszélni velem és találkozni,de nem tud telefonálni,ezért töltsem fel neki a telefonját."Puszi,ahová csak akarod.Niki" elköszönéssel:D

Másik:Vonalason hívott egy nő,valamilyen kamu cég nevében,hogy édesanyámnak tartozása van.Többször rákérdeztem a cégnévre,mert nem lehetett érteni.Már innen gyanús lett,és a nőnek is bugyuta stílusa volt,úgyhogy le is tettem.

2022. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Félig kész lakást vettem egy újonnan épülő lakóparkban. A lakás árának 80%-át kifizettették velem, azt mondták, hogy 3 hónap múlva kész lesz. Sajnos nem néztem utána a dolgoknak, pedig volt nyoma a neten, hogy sokan befürödtek vele. Kiderült, hogy a fickó, aki mögötte áll, már csődbe vitt egy lakóparkot, folyamatban volt a bírósági ügy. Persze hogy nem haladt az építkezés. Másfél év múlva sikerült visszaszerezni a pénzem, a lakás azóta se készült el. És sokakat behúzott a csőbe, akiknek nem sok esélyük van arra, hogy visszakapják a pénzt. Az első ügye miatt asszem 6 évet kapott, de mivel fellebbezett, még mindig nem jogerős az ítélet. És szabadlábon van, simán húzza be az újabb embereket a csőbe.
2022. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-os: a Bp 6 kerben egy Mark nevu oszhaju foszerrol van szo? Ott is sok befejezetlen munka van.


Mi becsuletesnek felteteleztuk az ugyfelemmel ,megis azt a befektetesi tanacsot adtam neki,h ne vegyen kulon sajat hrsz nelkuli lakast. (Amig osztatlan kozos tulajdonban van a lakas,addig a befektetocske hitelfedezeteul szolgal a Te alatalad kifizetett vetelar…. Ha csodbe viszi a ceget,a te lakasodat is viszi a bank. !!)

2022. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, nem ez egy debreceni lakópark. Papíron mások viszik az egészet, de a gyakorlatban az a fickó áll mögötte, aki amúgy már előzetesben is volt.
2022. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!