Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nárcisztikus ember esetében...

Nárcisztikus ember esetében ez mennyire valószínű?

Figyelt kérdés

Van egy nárcisztikus ismerősöm. Megszakítottam vele a kapcsolatot 4 hónapja. Akkor egy szót se válaszolt az üzenetemre. Korábban többször találkoztunk és leveleztünk is.

Ő egy másik megyében lakik. Volt, hogy szólt előre, hogy erre jön és találkozzunk, volt, hogy mikor már itt volt és olyan is volt, hogy nem is tudtam, hogy itt van, csak utólag mondta és így persze nem futottunk össze.

Az utolsó üzenetben megírtam neki, hogy többé ne keressen.


Szerintetek ha arra nem reagált és már pár hónapja volt, akkor mennyire valószínű, hogy felhív ha erre jár és találkozni akar?

Ha korábban a kapcsolat megszakítása előtt is volt, hogy nem szólt, akkor gondolom ezek után nem valószínű, ugye?


Nem akarok vele találkozni, azért érdekel, vajon mennyire valószínű.

Ha eddig békén hagyott, akkor ezután se keres vagy akar majd találkozni?

Mivel nárcisztikus, ezért nem tudom mi a helyzet.



2021. szept. 3. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nárcisztikus emberek elég sértődékemyek ugyhigy nem kell aggódnod. De ha fel is hív akkor megmondod egyszerűen hogy nem érsz rá. Nem kötelező vele találkoznod.
2021. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Denzel Curry is nárcisztikus,mégsem sértődékeny.
2021. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég elfelejtett.
2021. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En is megirtam a kapcsolatunkat zaro levelben tobbek kozott azt is, hogy csak akkor keressen, ha megvaltozott. Erre nem reagalt. 1 ev (!) utan jelentkezett, hogy mar megbocsatott nekem, es remeli, hogy minden happy lesz ezutan :) hat, megmondtam neki - a szurke ko modszert hasznalva -, hogy kozottunk semmi nem lesz

Erre sem reagalt. 1 hetre ra ujra keresett. Akkor is elutasitottam. Nem reagalt ra. Majd a fonokomtol hallottam vissza, hogy rajta keresztul probal elerni.

Ha ujra valamit latni fog benned, jelentkezni fog :)

2021. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!