Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik lehetnek ők?

Kik lehetnek ők?

Figyelt kérdés
Olvastam vagy hallottam mostanában egy történetet valahol. Csak már elég homályos, nem emlékszem konkrét nevekre. 2 magyar nőről volt benne szó, akik együtt éltek, leszbikusok. Az egyikük zsidó, de eddig nem volt vallásos. (Lehet a másikuk is az, erre már nem emlékszem.) Nemrég született meg a gyerekük, jóval korábban a vártnál. Tudták már, hogy erre van esély, nem volt teljesen váratlan az esemény. 800 valahány grammal született és nem tudták a korházban életben tartani sehogy. Az anya ezután azt nyilatkozta, hogy amiatt van, mert nem éltek jó életet, a gyerekük halála volt a büntetés (ezt a vallásából vette). A párjával ezzel nem értettek egyet, és ezek után szét is mentek ha jól emlékszem.

2021. aug. 30. 07:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
4. válaszolónak: Igen, csak heteroszexuális kapcsolatban élőknek legyen gyerekekük, akiknél (esetenként) megtapasztalhatják a családon belüli erőszakot, minden mást, csak az a lényeg, hogy ne két anyukája vagy két apukája legyen a gyermeknek. Eddig irónia volt. Hú, azt hittem, már a 21. században élünk. Sose felejtem el, egy ismerős néni, - aki amíg a férje élt, annyira esetlen volt, hogy többször nekiment az ajtónak, vagy esett el, lett monoklija és kék-zöld foltjai, valahogy a férje halála óta megszűnt az esetlensége. Ja, és azt mondta, hogy minden nő megérdemli, hogy a férje előbb haljon meg, mint ő, hogy legyen pár nyugodt éve.
2021. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!