Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy kollégáddal, kolléganőd...

Ha egy kollégáddal, kolléganőddel összefutsz valahol és egy családtagod( férjed, gyereked stb) veled van, bemutatod a kollégádnak?

Figyelt kérdés

Boltba pl, vagy bárhol utcán...illik ilyenkor bemutatni.

Minap történt velem, hogy a boltban egy kolléganőmmel összefutottam, köszöntem váltottam vele pár szót...láttam.vele van a férje nézelődött, nem sokkal később megint arra jártam az adott üzletben és félre hívott, hogy bemutassa...anyukám velem volt, nekem eszembe nem jutott, hogy bemutassam... végülis bemutatkozott


Különben lehet azért is,mert nem igazán szeretem ezt a kollégámat.

Azóta olyan furcsa érzésem van...én voltam bunkó?


2021. aug. 5. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Anyukamnak már meséltem erről a kolléganőmről, mondtam is neki, hogy ott van..stb...:D úgyhogy tudta ki Ő...
2021. aug. 5. 18:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne mutatnám be?

Nincs abban semmi titkolnivaló, hogy van egy férjem (Nekem különben is feleségem lenne, ha lenne), és az anyukámat sem szégyellem.

2021. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem szégyellem.. dehogyis, csak nem tudtam, hogy ezt így illik:D
2021. aug. 5. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja.

De nyugodtan oda mehetsz legközelebb beszélgetni, ha ez legközelebb is megtörténik.

2021. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!