Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért normális ha valaki...

Az miért normális ha valaki elmegy a barátnőjével nyaralni, akkor nekem egész nap nem képes messengeren visszaírni semmire?

Figyelt kérdés
Mitől lehet valaki egész nap ilyen elfoglalt egy nyaraláson?
2021. aug. 3. 02:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, általában én is csak néhány nappal később írok vissza.

Egy nyaralás alatt bőven lehet mit csinálni, én általában reggeltől estig programokon vagyok, így ha akarnék se érnék rá, míg mások szeretik pihenéssel tölteni az időt, amibe nem tartozik bele a válaszolgatás.

Pár napja jöttem haza Olaszországból, volt olyan nap, ahol a párommal felkeltünk hajnalban napfelkeltét nézni, majd vonatra ültünk és átmentünk egy másik városba. Ott először hegyet másztunk megnézve néhány nevezetességet, majd pihenésként elmentünk strandolni, majd visszavonatoztunk a szállásra. Hajnali kettőkor értünk haza, mégis mikor kellett volna a telefonomat nyomkodnom? Hadd élvezzék az embereket a nyaralásukat, könyörgöm...

Ha valóban komoly és fontos lenne a dolog, akkor felhívnának telefonon.

2021. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért normális esetben egy nyaraláson az ember nemcsak unatkozva döglődik, hanem várost néz, jár-kel, pihen, beszélget a másikkal... ha 2-3 napig nem ír vissza egy bukj fel-t sem, az gáz, de az, hogy nem cseverészik veled egy napig, az azért ne legyen már annyira nagy probléma.
2021. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván semmi fontosat és sürgőset nem akartál neki mondani, mert akkor felhívod, mijt minden normális ember tenné. Nem pedig otthon vered a segged a földhöz, hogy miért nem írogat épp neked.

Kikapcsolódni kell, ebbe manapság bele tartozik az is, hogy az állandóan nyomogatott telefont végre félretesszük.

Undorító és szánalmas, hogy a mai világban elvárás a nonstop elérhetőség.

Majd később elolvassa, milyen marha izgi dolog volt veled, megnézi a cicás videót és lájkolja a vacsorádról küldött fotót. Nyugi.

Addig esetleg te is szakadj le kicsit az online létről.

2021. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen ismerősöm pfff

Mindig nyomogatta a telefonját de mikor én merészeltem ugyanezt tenni akkor beszólt hogy kinyomja a wifit mert nem lehet velem beszélgetni.Ezt a megjegyzést azután tette sokszor miután ő kezdte el a nyomkodást és így én unatkoztam és unalmamban nézegettem pár dolgot a neten mert nem ülök ott mint egy faszent XD

Komolyan olyan hülyék vannak hogy az nem igaz.Nem terád mondom Kérdező hogy hülye vagy nehogy félreértsd!

Majd válaszol a haverod.Írt azóta vagy mi a helyzet?

Biztos keres majd nyugi

2021. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!