Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért normális ha valaki...

Az miért normális ha valaki elmegy a barátnőjével nyaralni, akkor nekem egész nap nem képes messengeren visszaírni semmire?

Figyelt kérdés
Mitől lehet valaki egész nap ilyen elfoglalt egy nyaraláson?
2021. aug. 3. 02:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert kell ahhoz elfoglaltnak lenni, hogy ne irjon vissza? Mennyit, 1 hetet van nyaralni? Gondolom, nem elet-halal kerdes miatt irtal. Baratnod minden bizonnyal most kihagyja a messengert. Nyaralni van, es nem egyedul. A vilag tobbi resze le van tojva, sajat magara es magukra koncentral.
2021. aug. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Tipikus önzés, a másik akaratának ignorálása. Nagyon nehéz neked megérteni, hogy az is válasz, ha nincs válasz?! Egyéni problémája, elfoglaltsága, szándéka, de legfőképpen: döntése az, hogy nem válaszol NEKED (sem). Miért nem lehet ezt a döntést tolerálni? Úgy állítod be, mintha nagybarát lennél, és ilyen dolgokon rugózol? Azért nem válaszol, mert NEM AKAR. Majd ha akar, válaszol. Hagyd szabadon, mert ha nem, elveszíted!
2021. aug. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nincs térerő 😆
2021. aug. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd élni, ne duzzogjál. Menjél te is nyaralni, és te se írj, akkor majd jól egálban lesztek. Ez persze szarkazmus volt. Nőjj fel.
2021. aug. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Nyaralni, kikapcsolódni ment.

Ezért aztán kikapcsolt.

2021. aug. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmi gond nincs ezzel.Majd válaszol ha akar.Gondolom haverod elment a csajával nyaralni és kiakpcsol,ennyi.Én nő vagyok és elment a legjobb a barátnőm tavalyelőtt a családjával nyaralni és nem írkáltam neki hanem írt ő mikor akart mert azért ment hogy pihenjen,ez ilyen.Vagy mikor én voltam Mallorcán régebben nyaralni párommal akkor én sem egésznap a messengeren lógtam hanem napoztunk,pihentünk.Ezen kár megsértődnöd
2021. aug. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha én nyaralok akkor teljesen kikapcsolom a telefont. Még a szüleim üzeneteit sem olvasom. Ha valaki nem reagál a messenger üzenetekre szerintem nem gond, főleg ebben a helyzetben. A nyaralás alatt mi az a fontos dolog amit nem várhatott volna egy hetet a részedről? A szívecskés üzenetedre nem küldött a barátodat mosolygós smilet?
2021. aug. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én napközben sem reagálok félperceknként az üzenetekre, mert van dolgom szerencsére. Amúgy sem b.zulom egész nap a telefonomat, nyaralás alatt meg pláne nem.
2021. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Majd ha együtt mentek, akkor másoknak.nem fog írni, mert akkor meg veled van.
2021. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, sőt! Okos, hogy hanyagolja a virtuális életet és a valóságban akarja jól érezni magát.

Különösen indokolt, ha egész nap vízben van.

2021. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!