Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenki mindig...

Szerintetek mindenki mindig visszakapja azt, amit csinál másokkal?

Figyelt kérdés
Sokszor nem úgy tűnik, hanem mintha egyeseknek bármit szabad lenne! :( Ti hogy látjátok?

2021. júl. 7. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eleve nincs egyetemes igazság mivel minden viszonylagos. A világ emberi szemszögből pedig nem egy fair hely, ahol a "gonoszság" mindig elnyeri méltó büntetését.
2021. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Bármennyire is tetszik a gondolat, sajnos ez nem minden esetben fordul elő :(


Mondjuk előfordulhat, hogy az illetőt addig-addig fúrja a lelkiismeret (vagy akárcsak a szikrája) hogy az valamilyen módon visszaüt, vagy a tettei elindítanak valamilyen reakciót, akár egy sorozatot (pl. amikor valaki bevágott egy másik kocsi elé, be is intett, aztán kiderült hogy pont hozzá sietett állásinterjúra)


De nincs egy természetfeletti bíró, aki ezekkel foglalkozik.

2021. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapja vissza, méghozzá azért nem, mert nincs természetfeletti bíró, ahogy #2-es is írta, találóan.
2021. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszek ebben


főleg hogy tudom magamról hogy mekkora szemét tudok lenni másokkal, én mégis mindig jót kapok és mindig szerencsém van

2021. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Én hiszek benne, hogy igen, csak mástól és más módon.
2021. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Ha jót teszel se kapod vissza, ahogy ha kiszúrsz valakivel, az se üt vissza.
2021. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki.
2021. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem kapják vissza. Ahogy írtad is sokan megtanulták, hogy bármit megtehetnek, és nem üt vissza, ezért meg is teszik.
2021. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek #5-össel.

Visszakapja, csak mástól, más helyzetben, ezért nem érti, és tartja igazságtalannak.

2021. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régen hittem benne, de már látom, hogy sajnos ez nem így megy.
2021. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!