Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajuk van az embereknek...

Mi bajuk van az embereknek velem? Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam barátokat szerezni, párkapcsolataim hamar véget értek, akármit csináltam, akárhogyan próbálkoztam.


Így hát - ennek “örömére” - bejelöltem pár régi ismerőst. Olyanokat, akik nem az én, hanem a családtagjaim barátai, ugyanis kiskoromban sokszor találkoztam velük szüleim / testvéreim által.


Nem zaklattam egyiküket sem, csak hát jobb a semminél az is, ha tudunk egymásról valamit a Facebook hírfolyamon keresztül. Az egyikük, annak ellenére, hogy visszaigazolt, pár hétre rá törölt az ismerősei közül. Volt, aki nem jelölt vissza.


Még az is letörölt az ismerősei közül, akinek visszajuttattam házhoz egy elveszett tárgyát, megspórolva ezzel rengeteg nyűgöt számára...


Ez csak az egyik része a történetnek.


A másik az, amit tényleg nem tudok megérteni, hogy akármelyik volt osztálytársammal találom magamat szemben az utcán, elfordítják a fejüket, ha pedig nincs hova nézzenek, előveszik az okostelefonjukat. Szinte már nekem kellemetlen, ha találkozom valakivel, mert annyira kirekesztve érzem magamat, annyira nem tudok mit kezdeni a helyzettel, hogy az egész napomat elcseszik az ilyen szituációk.


Tényleg úgy érzem, hogy ideje lenne teljesen, mindenféle sóvárgás nélkül lemondanom az emberi kapcsolatokról. Van kutyám, tehát nem szenvedek hiányt a szeretetből, sőt... :)


Csak nem tudom megérteni. Inkább ez zavar... Hogy totál idiótának érzem magamat, valamit nagyon nem veszek észre.


Tapasztaltatok hasonlót magatokkal kapcsolatban?


2021. jún. 13. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Van kutyád? Értem.A szexet is ô fogja pótolni?
2021. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1# Megvagyok anélkül is. Nem hinném, hogy az a világ legfontosabb dolga, van más szórakozásom, illetve minek is erőltetném...

De látom “felfogtad” a lényeget...

2021. jún. 13. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Mintha magamat olvastam volna. Nekem sem köszönnek a volt osztálytársaim és direkt oda sem néznek.De nekem ez annyiból jó mert én utáltam őket így nem is bánom inkább rám se nézenek.Nekem sem sikerülnek a kapcsolatok, nem találok senkit akivel közös érdeklődés lenne, sok a perverz aki csak arra hajt kösz nem erre nincs szükségem. Megvagyok így is én a filmekben meg a sorozatokban találtam meg azt amit te a kutyáddal. Nagyon jó idő töltés számomra és megfelel. Őszinte legyek egyébként manapság már nincs értelme kapcsolatra. Minek? Hogy kihasználjon, elhagyjon, összetörjek? Erre nincs szükség. Meg lehet lenni nélküle, nyilván jó lenne az ha lenne egy hozzám illő mivel nincs, így jó nekem. Az elején minden szép és jó minden kapcsolatban ilyenkor ígérnek mindent közben a fele sem úgy lesz, de ahogyan telik az idő jönnek a civakodások, aztán rossz esetben megcsalás.
2021. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kerülök így embert, ha nagyon nem szimpatikus. Lehet ez a kisugárzás, beszéd, stílus, testbeszéd.
2021. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

1# Megvagyok anélkül is. Nem hinném, hogy az a világ legfontosabb dolga, van más szórakozásom, illetve minek is erőltetném...


Szex nélkül nem lesz belöled normális , egézséges felnôtt ember.Egy ilyen kiéletlen vénlány leszel aki mindig morcos , motiválatlan meg antiszociális mint ô:

[link]

2021. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5# Szerencsére Veled minden oké, mert dugsz... 😂


3# Ezzel tudok azonosulni, sajnos...

2021. jún. 13. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sokban hasonló a tapasztalatom, és NEM ÉRTEM.

26/N vagyok, csinos, ápolt. Sok ismerősöm törölt csak úgy, illetve sok embernek nem vagyok szimpatikus, pedig semmi rosszat nem csináltam...

2021. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Drága kenyér. Miért ne lehetne normális ember szex nélkül? Kérdező ne hallgas az ilyenekre. Ha neked jó és elvagy a kutyáddal az számít!
2021. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!