Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is azt tapasztalta hogy a...

Más is azt tapasztalta hogy a Szabolcs megyében az emberek segítőkészek, közvetlenek,nyugodtak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem ezt tapasztaltam. A kilátástalanságtól ugyanúgy megvadulnak itt is, mint máshol.
2021. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ugyan olyan emberek vannak ott is, mint mondjuk Debrecenben.
2021. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
73%
Ezt nem lehet így a komplett megyére megállapítani. Teljesen más világ Nyíregyháza és környéke meg mondjuk a román határ melletti régió. Utóbbiban nőttem fel, annyi kötekedő és buta emberrel rég nem találkoztam, a sok c-típusú találkozásról nem is beszélve. Persze mindenhol vannak normálisak is.
2021. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezt többnyire én is így tapasztalom.
2021. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Én Nagykállóban nőttem fel, és Nyíregyházán élek már 10+ éve.


Kálló egy koszos porfészek volt 30 éve, és most is. Unalom a köbön.


Nyíregyháza klassz város, de hogy kedvesek és nyugodtak az emberek, háát attól függ, melyik városrészben jársz. Sajnos rengeteg a c kategóriás, főleg a kórház, busz és vasút állomás környékén. Drogosok, kéregetők, csövesek elszórtan a belvárosban.

A piac környéke telis tele román cigánnyal, meg kínaival.


A Guszevet messze el kell kerülni, ha kedves az életed.


A Kertváros, Sóstóhegy, Hímes, a Korányi, Nyírszőlős, Oros jóval biztonságosabb helyek.


Amúgy mi volt a konkrét tapasztalat, hogy ilyen véleményre jutottál?

2021. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Régen, a '90-es években inkább voltak még ilyenek. Ma is egy része még ilyen.
2021. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éve élek Nyíregyházán, egyre több a roma..nem is lenne velük bajom ha nem ezek a putris, kiabálósok lennének. Lakótelepen élek egyre több kap itt önkormányzati lakást és a drogos is egyre több. De persze ahogy előttem is írták pl Sóstó vagy Oros még jó környék. A belváros régen jobb volt emberek szempontjából most már nem lehet annak mondani egyre több ott is a hajléktalan a kéregető és a teljes kiörlésű és a kínai.
2021. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Nyíregyen élek születésemtől kezdve. Szerintem nem túl közvetlenek az emberek. Kisebb városokban/falvakban igen. Azt tapasztaltam. Egyből segítenek.

Oroson lakok. Itt nincsenek romák vagy rosszkinézetű emberek a környéken.

2021. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Miért kell 26x feltenni ezt a kérdést? Valakinek ez a szórakozása?
2021. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nyíregyháza??Röhej.. tele van romákkal! De hát már mindenhol vannak. De egyáltalán nem jó hely szerintem.
2021. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!