Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben az országban már mindenk...

Ebben az országban már mindenki elmebeteg?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 13:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sok az elmebeteg,mert sokaknak ilyen a gondolkozásuk... vagy talán nem kéne észrevedd magad,hogy fennhordod az orrod és lenézel mindenkit? Nem rosszból mondom... változtass a hozzáállásodon és akkor talán rájössz hogy itt nem CSAK a társadalom a hibás.
2021. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nem tudom miből jött ez a téves következtetésed rólam, de az őszintét megvallva, nem is nagyon izgat. viszont azt megjegyzem, hogy sokaknál azt vettem észre, hogy fennhordják az orrukat és lenéznek mindenkit. sokszor olyannál is feltűnt ez, akit tévesen ítéltem meg, és nagyot koppantam, mikor megismertem. na ezért nem szabad első ránézésre ítélni.
2021. jún. 3. 22:04
 23/25 anonim ***** válasza:

Ja sztem nem a kérdezővel van a baj

És azért van mindenki megmenve szerintem mert fenn hordják az orrukat és tiszteletet várnak. Miközben amúgy senki sem ad tiszteletet

2021. jún. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Ward1337 válasza:

Kérdező, konkrétumot még mindig nem írtál. Az elmebetegség egy elég tág fogalom azért.


"ép elméjű emberrel nem találkoztam az elmúlt 6 évben"


Nem inkább a hülye/dilettáns szót akartad használni az elmebeteg helyett? Vagy hol élsz te? A bolondok házában ahol már az ápolók is bekattantak?

Egyébként nem értem hogy mért nem mész el az országból, ha már szerinted mindenki megbolondult itt.

2021. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Mert én szeretek itt élni a nehézségek ellenére is.
2021. jún. 17. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!