Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben az országban már mindenk...

Ebben az országban már mindenki elmebeteg?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 13:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

10: hát ez az, én is ezt kérdezem. :D


11: én nem sajnálom, hogy gyalog kirándultunk az osztállyal és nem kellett több kilométereket utazni, mert helyben is voltak látnivalók és ha messzire kellett menni is biciklivel mentünk 60-80 kilométereket. :)

2021. jún. 2. 13:24
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

#12


Bécsbe azért kicsit kényelmetlen kigyalogolni, Erdélybe meg pláne :)


Azért az nem semmi látnivaló, ráadásul nagyszüleim is ott laknak.

2021. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Megint a szokásos indoklás nélküli kérdező?
2021. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
13: voltam már Bécsben is, Gosauban is, igaz, nem osztálykiránduláson, akkor már a családommal és a gyerekekkel. :)
2021. jún. 2. 13:39
 15/25 anonim ***** válasza:
65%

En azt figyeltem meg, hogy ebben az orszagban mindenki fenn hordja az orrat.


Maximalis (vagy meg annal is nagyobb) tisztelet var el a masiktol (de mire fel?), es hogy ok aztan meg tudjak mondani a tutit szinte minden temaban.


Ha meg olyan temarol van szo amihez nem ertenek, akkor meg hivatkoznak a csodalatos-einstein logikajukra es hulyenek neznek hogy miert nem ugy gondolkozol. Es ezt mind ugy, hogy egy percet sem gondolkodnak el azon amit valaszolni fognak, hanem ami jol esik nekik azt mondjak.


Ja es imadnak lekezeloek lenni.


Munkahelyrol meg ne is beszeljunk. Allando furakodas, kotoszkodes, a masik hatamogott keresztbe tenni, kibeszelni a masikat, esetleg elintezni hogy kirugjak mert haverban van a rosszindulatu a fonokkel.


De talan a legjobban amit szeretnek az az okoskodas.


Gyakorikerdesek egy nagyon jo oldal erre. Mindenki anonim, azt ir amit akar (ameddig a moderator nem torli), barmi kovetkezmeny nelkul. Itt bontakozik ki megannyi ember nyers velemenye a masikrol meg mas dolgokrol.


Ez az oldal nagyon jo arra, hogy megtanuld milyenek valojaban a 20 - 60 eves (magyar) emberek.

2021. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
De gyalog? :D
2021. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
17: nem. :D autóval. :)
2021. jún. 2. 13:43
 18/25 A kérdező kommentje:
16: egyetértek, főleg a munkahelyes résszel.
2021. jún. 2. 13:44
 19/25 anonim ***** válasza:
48%
Sok az elmebeteg itthon. Alacsony, semmire nem elegendő fizetés -> mégis túldolgoztatják az embert -> frusztrált hétköznapok, folyamatos pánik nehogy hajléktalanná válj -> hosszútávon fennáll a dolog, mert váltani lehetetlenség -> beleőrül az ember -> mentális betegség kialakul -> nincs itthon szakellátás -> népbetegség -> az egészséges embert is képesek lehúzni -> Magyarország én így szeretlek (utálom mint a fene, el akarok menekülni) . Az ország 80%-ára igaz sajnos.
2021. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
Beszéltem nemrég egy szakmabeli személlyel, és azt mondja, hogy rengetegen, akik az 50-60-as években születtek, sajna megérinti őket a kattanás szele. Azért, mert oké, hogy 1989 már régen volt (rendszerváltás), de akkor olyan problémák merültek fel, jelentek meg, amik addig tök ismeretlenek voltak (munkanélküliség, hajléktalanság, és tsi.). Ezt nem feltétlen tudják feldolgozni sem ők, sem az utódok.
2021. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!