Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy engedjem el a fiatalságot?

Hogy engedjem el a fiatalságot?

Figyelt kérdés

Egyre jobban undorodom magamtól. Természetes folyamat, de undorító.

Régen voltam valaki, megfordultak utánam a férfiak, most meg mama vagyok, aki senkinek nem kell. Nemrég váltam el a férjemtől, és most már azzal kell leélnem az életem, akivel először összetalálkozok és hajlandó még hozzám érni.


2021. máj. 30. 17:05
1 2
 11/14 Senior Séf ***** válasza:
90%
Értem, miről beszélsz. Régen, ha bementem valahova, akkor OTT VOLTAM. Most ha bemegyek valahova, szinte átnéznek rajtam. Annyival vagyok jobb helyzetben mint te, hogy a feleségemmel töretlenül imádjuk egymást így 60 fölött is.
2021. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, hány éves vagy, de ha jól nézel ki, akkor is ez lesz 40 körül. A durva az, hogy szeretőnek a legjobb pasikat megkaphatod, ha jól nézel ki, de senkinek nem fogsz többre kelleni. Mindenki kapcsolatban körülötted, maradnak a fiatalkák, akik csak szexet akarnak tőled vagy a házasok, akik szintén csak szexet. Nem véletlen, hogy sok nő a válása után egyedül marad és egyébként élvezi az életét. Szerelemre kb. nulla az esély.
2021. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg van esély, csak normálisan, korának megfelelően kell viselkedni és kinézni. Nincs annál szánalmasabb, szomorúbb és sajnos nevetségesebb szituáció, mikor valaki 40-esen 18-20 évesnek akar kinézni vagy úgy viselkedik mint egy csitri. Találhatsz párt, csak ne a szőke herceget várd.
2021. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szőke herceget??

Kopasz hencegőt!

2021. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!