Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy engedjem el a fiatalságot?

Hogy engedjem el a fiatalságot?

Figyelt kérdés

Egyre jobban undorodom magamtól. Természetes folyamat, de undorító.

Régen voltam valaki, megfordultak utánam a férfiak, most meg mama vagyok, aki senkinek nem kell. Nemrég váltam el a férjemtől, és most már azzal kell leélnem az életem, akivel először összetalálkozok és hajlandó még hozzám érni.


2021. máj. 30. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Az a valaki, aki után megfordul a sok béla? Wow.
2021. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Hat igen.


A nok is megoregednek.

2021. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
hány éves vagy?
2021. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Mondjum tegyél rendet a fejedben és ne az alapján tartsd magad értékesnek, hogy Géza megfordult utánad az utcán...
2021. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Örülhetsz ha fiatalkorodban megnéztek.Én fiatal vagyok és a kutyának sem kellek.Mellesleg természetes folyamat az egész,ha sportolsz,nem hagyod el magad,a korodhoz képest mindenki fiatalabbnak fog tekinteni. 22/N
2021. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

5


Minden no egyel tobb ferfinak tetszik mint ferfi nonek.


Ez egy axioma.


Es sajnos van olyan, hogy egy ferfi egy nonek sem kell.

2021. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Én is tartok attól, hogy megöregszem. A lelkem fiatal marad, de félek attól, hogy egyszer tükörbe nézek és a fiatal lelkem egy ráncos mazsolát lát :(
2021. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
A nők ilyenkor kapják vissza a sorstól, hogy egész addigi életükben szivatták a férfiakat.
2021. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Psylocyber ***** válasza:
64%

Tudom, hogy ez nem vigasz, de szerintem nem attól vagy valaki, hogy jól nézel ki... értem, amit mondasz, én is öregszem, minden nap, viszont ettől még az én lelki életem lehet jó és én lehetek boldog anélkül is, hogy kergetnének a szebbnél szebb fiatal lánykák.

Azt javaslom, hogy az egészségedre figyelj oda és a belő értékeidet ápold, ez pedig ott kezdődik ,hogy elfogadod magad olyannak amilyen vagy.

Egy példa a szépségről. Az én drága jó nagymamám, mindig mondta nekem, hogy mennyire megöregedett és, hogy egyre rondább és nem is akar már tükörbe nézni, pedig közben az én szememben talán még szebb is volt, mint korábban, mégpedig azért, mert mert idővel jobban megismertem és az ő lelkét én szépnek láttam, ettől, ha rám mosolygott, akkor őt is szépnek láttam a ráncaival együtt.

Szóval fogadd el magad, mert akkor tudsz őszintén mosolyogni, amitől tényleg szebb leszel.

2021. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Miben fogadunk, hogy ez megint a harmincasnős troll?
2021. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!