Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kezdett el követni ig-n?

Miért kezdett el követni ig-n?

Figyelt kérdés
Múltkor annyira unatkoztam (vasárnap du.) hogy el kezdtem instagramot pörgetni. Nem szokásom, de be 💚 egy két magyar 'celebet' aztán tettem vettem tovább, csináltam a dolgom. Egyszer csak az egyik azóta követ (férfi)... Általában nézi mit teszek ki (nagy ritka!) nekem tok ki ment a fejemből.(hogy ki ő azt nem árulom el) 🙂. Ezt most mire veljem? Mássnal is van ilyen? N32
2021. máj. 19. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Menj vissza instagramra. Az a te közeged...
2021. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Most miért baj az? Lehet csak egyszerűen tudni szeretné kik követik őt, és pont rád került a sor. Persze az összes többi lehetőség sem kizárt :D
2021. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most esett le mi az az ig! 🤦


Lehet, hogy így akar megnyerni magának. Mostanában nem követik annyira.

2021. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

"Általában nézi mit teszek ki (nagy ritka!)"


Általában, vagy nagy ritkán? :D

Ne keríts neki nagy valagat, nem vagy te kiválasztott különleges lény.

Van egy csaj ismerősöm, facen bejelolte a Katus Attilát, alavagott 2x, aztán viszontlátásra. Te még idáig se jutsz el. Ne almodozz

2021. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Hívd fel egy telefonfülkéből
2021. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Bekovet, lajkol, aztan par nap mulva leveszi a kovetest, ha nem koveted vissza azert, ha meg visszakoveted azert. Komoly oldalaknal admin vagy app csinalja.
2021. máj. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy elég híres orosz cirkuszi akrobata követett be, és szivecskézi az összes bejegyzésemet :D Az ég egy adta világon semmi jelentősége.
2021. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Sokan elfelejtik, hogy ők is emberek, ugyanazokkal a jogokkal, mint mások, és ők is kedvelhetnek dolgokat. Köszönd meg neki üzenetben, hátha elárulja.
2021. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!