Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha az egyik...

Mit tennétek, ha az egyik közeli barátotokat/rokonotokat megölnék, mert rossz fát tettetek a tűzre?

Figyelt kérdés
A maffia előszerettel alkalmazza ezt a módszert.

2021. máj. 14. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mit tennék mit tennék?

Hát elgyászolnám, eltemetném.


Az átlag ember nem egy Rambo hogy fogja magát iszt felszámol egy maffiát. Valószínűleg már a legkisebb beosztású emberük végezne veled ha megtámadnád őket

2021. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
oszt*
2021. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: Olyasmire gondoltam, hogy fontolóra vennéd az öngyilkosságot, végülis a te hibádból halt meg. Nem voltál elég elővigyázatos.
2021. máj. 14. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

"Olyasmire gondoltam, hogy fontolóra vennéd az öngyilkosságot, végülis a te hibádból halt meg. Nem voltál elég elővigyázatos."


XD


Nehogy már én vigyázzak egy felnőtt emberre. A sötét ügyleteihez meg alapból mi közöm van?

2021. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: Úgy értem, hogy te húztúl újat a maffiával, de mást nyírtak ki helyetted, mert könnyebb célpont. Például elrabolták az unokaöcsédet az óvoda elől vagy ilyesmi.
2021. máj. 15. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

#4

A maffiának miért is jó az?

Ők semmit se nyernek, én semmit se vesztek. Fölösleges energiapocsékolás.

2021. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Ők semmit se nyernek, én semmit se vesztek."


Nem zavar, ha az unokaöcséd meghal? Milyen beteg emberek járnak ide? Szerintem utána már nem húznál újat a maffiánál, mert félnél, hogy az unokahúgod lesz a következő.

2021. máj. 15. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!