Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreznek azok az emberek,...

Mit éreznek azok az emberek, akik bent vannak egy (baráti) videóhívásban, de csak fapofával nézik végig, és semmihez sem szólnak hozzá?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te mit érzel?
2021. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve megállás nélkül minden nap így vagyok bent haverjaimmal, full kussban vagyunk. Pont ezaz, hogy semmit nem érzünk, nincs élni sem kedvünk és csak vibeolunk. Falat nézzük, videót nézünk magunkban, eljátszunk magunkban, miközben bent vagyunk a hívásban. Várjuk a halált mert azon kívül semmo nem érdekel minket. 21/f
2021. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kb ez van. Akkor vihogtunk mikor a macska behugyozott.
2021. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én akkor, mikor a kiskutya beszart, aztán apám felrúgta.
2021. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
4: HAHA 🤣🤣🤣😂😂😅🤣🤣
2021. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
2-es, ezért kéne befejezni ezt a virtuális életet és a valóságban találkozni. Szokjatok át basszus valami személyes társasjátékra, mert így elmegy mellettetek az élet és aztán egyszercsak vége.
2021. márc. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát most korona van, szóval illegális. Meg nem akarom elkapni, ha nem muszáj. De koronát figyelmen kívül hagyva, egy socially awkward ember vagyok. Egyszerűen nem megy. Nem érzem magam jól társaságban. Nagyon sok mentális problémám van, amit évek terápiájával kéne kikúrálnom magamból, de Magyarországon alapból sem volt normális mentálhigiénia, meg most az eü összeomlott, szóval még a gagyibb változat sem érhető el. Megfogok majd próbálni egy rendes országban rendes mentálhigiéniát igénybevenni, de előbb ki kell oda költözzek, az meg még nem most lesz sajnos.

De az élet alapból is rossz. Itt a Balkánon meg végképp. Már rég megöltem volna magam, ha az életösztönök nem akadályoznák meg.

2021. márc. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
A személyes társasjáték oldja a gátlásokat, ráadásul közben szocializálódnátok is végre, mert ez szépen kimaradt nektek. Nem illegális, nem tudok róla, hogy tilos lenne 10 fő alatt összejönni bárhol. Esti partit is csaphattok, csak akkor aludjatok is ott vagy reggel 5-ig játsszatok. A párom is volt ma társasjátékozni, igaz, hogy 20 h-ra hazaért, de nem fogja magát élve eltemetni. Csak elkezdeni nehéz.
2021. márc. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem úgy illegális, de nem akarok életem végéig megfulladni a maradandó károsodástól, amit a korona művel a tüdővel. Így is bajaim vannak az extra túlsúlyosságom miatt, nem kell még rá a szövődmény.

Kimaradt a szocializálódás, mert egész iskolaéletemben bántottak, mert egy cringe, burokban nevelkedett gyerek voltam. Mindenki a lábtörlőjének néz ma már. Az a baj, hogy énis a saját magam lábtörlőjének tekintem magam. Persze hogy undorodom a társasági élettől.

2021. márc. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok embert bántanak iskolás korában. Engem is. Én meg vézna voltam és deszka. És szemüveges. Aztán nővé értem, lett kontaktlencsém, ma már senki nem csúfolna, sőt... De soha nem leszek túl rajta egészen, szeretem magam a háttérben meghúzni és elbújni a világ elől. Szerencsére elkényeztető szülők nekem nem jutottak, úgyhogy ki kellett mennem a nagyvilágba, ha nem akartam éhen halni.

Viszont egyáltalán nem kell azokkal a körökkel foglalkoznod, akik csúfolódtak. Nem igaz, hogy nem voltak másfajta osztálytársaid és hogy nem ismersz másfajta embereket.

Semmi baj nincs veled, mindenki ilyen szarul érezné magát, aki 6 éve minden szabadidejét videójátékokkal és virtuális ismerősökkel tölti. Egyszerűen keresned kell valódi társaságot, hús-vér embereket, hogy jobban érezd magad. Én se tudok megbízni senkiben 100%-ig, de jót tesz, ha emberek közt vagyok.

Persze értem, a vírus és a túlsúly miatt aggódsz. De ahogy hallom, ez nem egy éve tart nálad.

2021. márc. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!