Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor felgyülekszik bennetek...

Amikor felgyülekszik bennetek a sok negatív érzelem,azt hogyan vezetitek le,hogyan adjátok ki magatokból?

Figyelt kérdés

Amikor időnként bennem összegyűlik,akkor szegény férjemen csattan,jól összeveszünk.De én akkor mindig megkönnyebbülök,jobban érzem magam,és más szempontból látok mindent.

Nem szeretném persze a férjemen levezetni,de ha nem adom ki magamból,akkor mindjárt robbanok érzésem van.


2021. márc. 28. 07:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Mert az megoldás, ha egy ártatlanon vezeted le?

Gondolom megérted, ha elhagy majd...

2021. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Gondolod,hogy nem ezen dolgozok most!?
2021. márc. 28. 09:00
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Sírok egy sort. Vagy elmegyek futni. Vagy mind2. 😀
2021. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mozogni kell. A mozgás hiánya agressziót okozhat. Menj el és fuss, az a legegyszerűbb, de bármi jó lehet, amiben fizikai igénybevétel van, jöhetsz hozzánk kőműves mellé. Elmúlnak a rossz gondolatok, csak a túlélés öröme marad:)
2021. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán szoktam ezt nagy dobra verni, de általában ilyenkor sírok egy kiadósat, ha kell akár egy órán át. Utána lenyugszom, megmosom az arcom, vagy lefürdök és itt már nyugodtan végig gondolom, hogy mi vezetett ide. Szinte mindig van itthon valamilyen kicsi kis nasi, ilyenkor előfordul, hogy eszem belőlük.

A mozgás, a sportom is nagyon sokat tud segíteni, kikapcsol és kellően átmozgat. Lovaglásról van szó, ahol fejben és testben is végig jelen kell lenni, szóval mindig kellemesen elfáradok utána és sokkal jobb kedvem lesz.

Ha tehetem sétálni megyek, ilyenkor nyugodtan átgondolhatok mindent a természetben és friss levegőn is vagyok. Csak sajnos a betonrengeteg közepén lakunk, így nem épp a szomszédba kell mennem egy ilyen sétáért, de mindig megéri.

2021. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek,hogy írt nekem.

A sportot fogom bevezetni az életembe,a mindennapjaiba🙂

2021. márc. 28. 13:14
 17/19 anonim ***** válasza:
Kibeszélem magamat.
2021. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Levezetődik magától. Nem tud felgyűlni. Menj el pszichológushoz sztem ha túl sok negatívod van.
2021. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tud levezetődni,azért azt érzi magán az ember.
2021. márc. 29. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!