Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor felgyülekszik bennetek...

Amikor felgyülekszik bennetek a sok negatív érzelem,azt hogyan vezetitek le,hogyan adjátok ki magatokból?

Figyelt kérdés

Amikor időnként bennem összegyűlik,akkor szegény férjemen csattan,jól összeveszünk.De én akkor mindig megkönnyebbülök,jobban érzem magam,és más szempontból látok mindent.

Nem szeretném persze a férjemen levezetni,de ha nem adom ki magamból,akkor mindjárt robbanok érzésem van.


2021. márc. 28. 07:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Sör, bor, pálinka.
2021. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak az a gond ezzel,hogy nem is szeretem,és nem is ad megoldást😀
2021. márc. 28. 08:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Leülök a gép elé játszani vagy hallgatok valami nyugtató zenét és teázok.

25/N

2021. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
futás
2021. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Háromévente összetörök valami porcelánt.
2021. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szundi mindent megold.
2021. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sírás, zenehallgatás, tánc, edzés, futás ( itt ha a dühre koncentrálsz, az plusz energialöket 😀)
2021. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Azt hiszem valami sport marad, a filmezés,zenehallgatás nálam csak átmeneti,de szokott segíteni.

De valami sportos aktívitás azt hiszem azzal le tudnám vezetni,köszönöm!

2021. márc. 28. 08:42
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg próbálom végiggondolni: Mi a bajom? Az okot keresni és máris könnyebb megoldást találni rá. Így nem a másikon csattan, aki legtöbb esetben ártatlan.


Pl. Legutóbb mérges voltam mert nem tudunk elköltözni ( se pénz , de hely) páromon vezettem le. Aztán végig gondoltam... mi is pontosan a gond? Nincs jó lakás? Nincs hely ahol jobban érezném magam? De nem azon kéne dolgoznom, hogy a bőrömben érezzem jól magam? Na szóval kicsit bonyolult a folyamat de más szemszögből kell nézni .. sportoltam és jobb lett.

2021. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a sok agyalással nálam egy idő után csak rosszabb lesz a helyzet,és akkor jön a veszekedés.

A megoldást nem tudom,és csattan a dolog sajnos.

2021. márc. 28. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!