Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Észbontók, Maradj Talpon...

Az Észbontók, Maradj Talpon és hasonló tévés műsorokban az emberek tényleg ennyire hülyék?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, de tényleg.

Mind megjátsza magát, ezért kapja a fizetését, vagy direkt ilyen sötéteket gyűjtenek? Vagy ez lenne a magyar norma?


A maradj talponban is voltak ám olyanok akik a feléig sem tudtak elmenni.

Otthon szét röhögtük magunkat a családdal, a 15 éves húgom elvileg már 8-szor nyert 10m Ft-ot :D :D Tuti megjátszák magukat.


Töri érettségin ugyanaz megy, mint a maraj talponban. Én már csa ktudom, 2016-ban érettségiztem. Csak ott nincsenek megadva a mássalhangzók. Egy idő után már kezd unalmas lenni.


2021. jan. 5. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#5vagyok Komoly titoktartási szerződés köti a játékosokat. Nem mondhatta el, hova esnek le.
2021. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

9-8: nem vagy buta, ha épp azt nem tudod, hogy most 1459, 1460, 1461, vagy 1662-ben volt egy csata. Ehhez tényleg lexikonnak kell lenni.


De ha azt kérdezik, hogy Női magyar uralkodó

M-R-- T-R-Z- Elég könnyű kitalálni, hogy Mária Teréziáról van szó.


Vagy ha országra gondolnak. Sv-d-rsz-g - svédország. Kérdés nélkül is menne :(

2021. jan. 6. 13:34
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a vv10 Mercikéjéből ki indulva (7évad 10rész), de ismerek 2 illetőt is akik az Észbontókban voltak, és valóban sötétek.. Azért sokszor van aki okos de önbizalom hiányos, de van egy buta barátja aki baromi magabiztos, és a hülyeség mindig győzedelmeskedik.😁
2021. febr. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiindul egy szó. Ez valami divat mostanában, vagy tudatlanságból írjátok külön?
2021. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Sajnos az a helyzet, hogy a mai magyar közoktatás színvonala annyira silány, hogy simán vannak ilyen emberek.

Csak onnan tudom, hogy van egy elég hasonló munkatársam. Gimnáziumi végzettsége, 2 szakmája, OKJ -s számtech végzettség. 38 éves. Egyszer rögzítettünk vele egy hasonló kérdezz-felelek típusú játékot. Ott volt minden. A konkvisztádorok = kvízmesterek. Japán fővárosa Észak-Korea . És a többi…. Számomra teljesen hihetőek.


Hogy mennyi ennek a szórakoztató értéke … az más kérdés. De mindenesetre érdekes látni, hogy milyen fordulatokkal jutnak el egy-egy blődségig a végén….(Az észbontókban)

2021. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%

Az Észbontókat csak megjátszák, szerepelt benne egy távoli ismerősöm, ő mesélte. Bár nekem az is feltűnő, amikor egy teljesen random szóra teszik a tétjüket, ami szinte nem is kapcsolódik a témához, és az észbontók pont azt a szót mondják. Az más kérdés, hogy szerintem már alapból ez sem teljesen ép, aki jelentkezik arra, hogy hülyének nézzék. Egyénként valóban vannak ilyen buta emberek.

A Maradj talpon szerintem valódi. Igen, ott is vannak furcsaságok, de azok inkább csak a stressz, az izgalom és a lámpaláz miatt lehetnek. Egyénként elvileg egy párnázott lyukba esnek le.

2021. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!