Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Észbontók, Maradj Talpon...

Az Észbontók, Maradj Talpon és hasonló tévés műsorokban az emberek tényleg ennyire hülyék?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, de tényleg.

Mind megjátsza magát, ezért kapja a fizetését, vagy direkt ilyen sötéteket gyűjtenek? Vagy ez lenne a magyar norma?


A maradj talponban is voltak ám olyanok akik a feléig sem tudtak elmenni.

Otthon szét röhögtük magunkat a családdal, a 15 éves húgom elvileg már 8-szor nyert 10m Ft-ot :D :D Tuti megjátszák magukat.


Töri érettségin ugyanaz megy, mint a maraj talponban. Én már csa ktudom, 2016-ban érettségiztem. Csak ott nincsenek megadva a mássalhangzók. Egy idő után már kezd unalmas lenni.


2021. jan. 5. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

A maradj talpon szerintem igazi. Azért ha nézegetsz ilyen kozvelemenykutatasos videokat egyszeru altalanos muveltsegi kerdesekkel, orbitalis amit hallasz bennuk. Azokhoz kepest a maradj talponban MTA professzorok játszanak.


Az eszbontok pedig 90%ban megjátszott szerintem. Viszont dicseretes, hogy mennyire jól elő tudják adni a hulyet.

2021. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó, nyílván a maradj talpon igazi, de azért vannak benne furcsaságok. 8 általánossal még kérdés nélkül a betűkből ki lehet találni mi a válasz.
2021. jan. 5. 22:03
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Csak nézz szét itt sok válaszoló közt. És rájössz a válaszra. :)
2021. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ja meg amikor a facén megjelenik egy olyan poszt, hogy mennyi 1+2x3

És vagy 200-an írják, hogy úúú 9. aki mást mond az hülye.


Nabaszki. Csak én emlékszem arra, hogy a szorzás magasabb rendű művelet, mint az összeadás? 1+ (2x3) 1+6=7 a válasz 7. NAGYON nem mindegy

2021. jan. 5. 22:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm volt a maradj talponban. Azt mondta tv előtt sokkal könnyebb volt kitalálni a feladványokat.
2021. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5: és elmondta hova esnek le? :D
2021. jan. 5. 22:16
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Az észbontókban kételkedek. Nem tudom elképzelni, hogy honnan tudnának annyi hülye embert összeszedni úgy, hogy még fizetnek is érte...


A Maradj talpon az reális. Az #5-ös hozzászólásba belegondolva pedig: nyilván sokkal egyszerűbb, amikor nem megy tétre. Azért az izgalom, a nyomás és az, hogy látod, hogy pörög az idő, elég sokat számítanak.

2021. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Hidd el vannak olyan buta emberek mint az észbontók, mesélek neked valamit, középiskolában biológiai órán,tanár feltett egy kérdést egy lánynak, ami így szólt: mondj 50-100 között egy egész számot

Válasza 20 😂,szerintem már direkt szopatasból őt hívta ki felelni

2021. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

#8 vagyok

Nagyon sok ilyen sztorit tudnék mondani,hidd el vannak buta emberek.

A másik meg az,hogy az a legdurvább az észbontókban,hogy néha még én sem tudom a választ.😂😭


Őszinte leszek leérettségiztem,szereztem 2 szakmát van egy alap/közephalado német nyelvvizsgám,de amióta nem járok iskolába nagyon úgy érzem magamon,hogy butáb lettem, szoktam honfoglalózni hétvégén és egyszerűen akkor döbbenek rá,hogy baszki én ezt nem tudom

2021. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az Észbontókban -sajnos- valósak a szereplők.

A legtöbbje még érettségizett is.


De ha nem hiszed, akkor itt van példának egy kérdés, ahol a kérdező, még oda sem kerülne be.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2021. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!