Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszaemlékszel a gyermekko...

Ha visszaemlékszel a gyermekkorodra, akkor mi volt számodra a legboldogabb élmény? Miért pont az?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Amikor beirattak az iskolába!
2020. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan rég volt már, hogy fogalmam sincs 😇
2020. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Elnézést,nem indokoltam meg a válaszomat.

Azért,mert így szereztem sok tudást!


Első válaszoló vagyok.

2020. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hazajöttem az iskolából. Tudtam, hogy megcsinálom még a házit, de ezen kívül enyém a nap.

Meg a kreatívkodás. Rajzolás, festés, játszás stb, és akkor még tudtam úgy csinálni, hogy nem érdekelt a végkifejlet. Mindenképp szépnek találtam és büszkén mutattam meg mindent bárkinek.

2020. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szánkózás, sportok, mozgás.
2020. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elvittek a neveloszulokhoz.
2020. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kórházak utáni hazatérés.
2020. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, amikor megszöktem az óvodából :D
2020. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Összességében boldog gyerekkorom volt, úgyhogy nehéz dönteni.

Talán az, amikor kicsi voltam, olyan ovis-alsós, volt egy cicánk, aki eltűnt napokra. Egyik reggel arra ébredtem, hogy apukám ott áll az ágyam mellett, kezében a cicával. Szerettem azt a cicát, és nagyon örültem neki :D

Vagy amikor először saját szobám lett. Egy nagy gyerekszobánk volt akkor, úgyhogy öcsémmel és bátyámmal aludtam együtt. Azt hiszem szintén alsós voltam, talán elsős-másodikos, mikor a szobát elfelezték szüleim, először szekrényekkel, és nekem meglett az első "saját" szobám. Örültem neki, mert az csak az enyém volt, és nem voltam köteles beengedni a fiúkat.

Szerettem azokat a délutánokat is, mikor apa hazajött munkából. Amikor ovisok voltunk, munka után mindig vett nekünk valami olcsó kis csokit, úgyhogy mindig vártuk, hogy hazaérjen.

Az is jó volt, mikor nyaranta átjöttek hozzánk unokatesómék. Mindig kint dínóztunk az udvaron a homokban, és homokvárakat építettünk :D

2020. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Iskola,a régi nyarak,amikor összeültünk a tónál,aztán haza értünk nyomtuk a cod2 zombiet,régi szép idők anno 2007 :D Meg a családi grillezések,meg amikor kint játszottunk egy ilyen alkalommal és egy ütővel véletlen kicsaptam apa új autójának féklámpáját kaptam is érte rendesen,de én is ennyire féltettem az első saját autómat :)
2021. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!