Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kire mondják azt hogy proli?

Kire mondják azt hogy proli?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpi a Mensáros bocsi. Pedig nagyon sok könyvet olvastam más szrzőktől amik tetszettek, jó könyveket is. De nem szeretem ha valaki terjeszti a saját depresszióját. Valamint ez amit leírt, arra való, hogy erőszakkal létrehozzon egy csoportot amin uralkodni lehet. A kis ravasz... Hát a francokat.
2021. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
akkor olvasd a másik kettőt. Azok is tűpontosan leírják. És egyik sem depis. :-D
2021. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A másik kettő tényleg nem annyira depis. Azok már kicsit jobb leírások, bár azért nem sokkal.
2021. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezek prolik, akik itt azt hiszik irigykednek rájuk a fizukájuk miatt..... Aztán nem ciki, gyerekek? Itt ez a korcsivircsi... nem válogat. A milla feletti fizu nem véd meg :) Ezért félnek ezek ennyire.
2021. jan. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Ezek itt, a kis pénzikéjükkel sokra mennek egy vírus ellen...

2021. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!