Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a telefon...

Hogyan szokjak le a telefon nyomkodásáról?

Figyelt kérdés

Felnőtt harmincas nő vagyok.

Utóbbi években nagyon ráfüggtem a telefonra.

Régen egy csomó mindent csináltam itthon. Manapság mielőtt nekilátok pl a takarításnak leülök "5 percre" hogy átolvassam a híreket, persze azon kapom magam, hogy eltelt egy óra.

Nem takarítok, csak ha már nagyon kell, vagy ahol a papok táncolnak, mert folyton ezt a sz@rt nyomkodom.

Gyakran elkések, mert "jaj, ezt az oldalt még átpörgetem", persze megint eltelik fél óra a tervezett pár perc helyett.

Amiket csinálok: cikkeket olvasok, gyakorira felnézek, átpörgetem fb-t, instát, youtube videók, ilyesmi.

Úgy nettó 4-5 órát töltök ezzel, pedig mennyi hasznos dolgot csinálhatnék helyette.

Valaki hasonló helyzetben, aki levált a telefonjáról? Hogyan kezdjek neki?



2020. nov. 24. 08:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

És nem tudom, a 9-es miért lett lepontozva, teljesen igaza van. A folyamatos rendelkezésre állás, és az FMO tesz függővé nagyon sokakat, nekem is ez van a háttérben. Ha ki se teszem az asztalra, akkor hatékonyabb vagyok a munkában is. Aki meg keres addig, azt vissza lehet hívni. Meg lehet szünetben is, ha valami nagyon sürgős.

10 voltam

2020. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Készíts egy heti ütemtervet, hogy mit fogsz helyette végezni, és nyomtasd ki. Tedd látható helyre, majd indulj neki a feladatoknak. Gondolj bele, hogy te attól jobban fogod magadat érezni, ha pl.: kitakarítasz, elmosogatsz, stb. Mindig idővel növeld a feladatok számát.
2020. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A híreket nyugodtan átolvashatod, de a reklámokat került, azok úgyis csak becsapni, átverni akarnak, és ezt a gyakorit is én csak akkor nézem, ha nincs semmi más dolgom. Csinálj sorrendet. És esténként vegyél egy könyvet a kezedbe, mondjuk az Üvöltő szeleket, ha még nem olvastad volna, le sem fogod tudni tenni. Inkább egy könyv miatt ne csinálj semmit, mint a telefon miatt.
2020. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Töröld le az alkalmazásokat
2020. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!