Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Haza akarok menni" a gyerekko...

"Haza akarok menni" a gyerekkoromba, a szüleimhez, a régi lakásunkba. Más is érez ilyesmit?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném látni és érezni mégegyszer azt a környezetet, de talán nem is tetszene, talán megcsalják az embert az emlékei és megszépül sok minden.

#haza akarok menni
2020. szept. 28. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Isten ments h en visszamenjek
2020. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Úgy visszamennék én is, néha :)


Mondjuk újabban egyre ritkábban: mesébe illő gyermekkorom volt, de most már kezdődik az "Élet": hamarosan összeköltözöm a párommal, pár év múlva lesz gyermekünk is, és így tovább :)

2020. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Normális ember nem akar gyerek lenni újra, ezt azt jelenti hogy totális csőd az életed.
2020. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem borzasztó gyerekkorom volt, soha többet nem akarom látni még a környéket sem.
2020. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális gyerekkorom volt, de nem szeretnék visszamenni, mert most sokkal boldogabb vagyok és már nincsenek anyagi gondjaim. Gyerekként még nem tudtam ellene tenni, csak elviselni. Azóta sokat küzdöttem, nem szívesen adnám fel és lennék újra kiszolgáltatva a szüleim kedvének is.
2020. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szabó Magda: Katalin utca

Olvasd el, arról szól, amit írsz.

2020. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!