Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom az embereket,mit...

Utálom az embereket,mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Állandóan felidegesitenek valamivel.
2020. aug. 30. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
A többségüket én is utálom, de már ritkán tudnak felbaszni. Ha valaki idegesítő vagy unszimpatikus számomra azt tudatosan elkerülöm, ha nem tudom akkor pedig próbálok nem is figyelni rá.
2020. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el azon, hogy megéri-e? Tudok ellene tenni, hogy ne idegesítsenek fel? Érint-e az a dolog engem is? Ha nem, akkor ennyi: ne légy ideges mások h*ségei miatt.
2020. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remete leszel XD
2020. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Próbálj meg a saját érdeklődési körödben mozgó emberekkel tölteni az időd. Ha mindenki felidegesít téged és mondjuk nem akarnak felhagyni a veld való időtöltéssel akkor határozottan küld el a f@szba. Nekem eddig bevált. De az egyedül lét nem jó hosszú távon. Ha már régóta tart ajánlott elbeszélgetni pszichiáterel.(no offense)
2020. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom őket. De nem is akarok ez ellen tenni .

Ostobák, mint a föld még jó, hogy utálom őket..

2022. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!