Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy hete nem írt vissza....

Egy hete nem írt vissza. Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Itt, gyakorin beszéltem egy sráccal, úgy tűnt, hogy eléggé megvan az összhang, sokat írt magáról, és én is magamról. Az utolsó üzenetben, sem írt semmi olyat, vagy arra utalót, hogy nem érdeklődne irántam, ahogy a többi üzenetben sem. Én sem írtam, vagy kérdeztem tőle olyat, ami rosszul eshetett neki. Csak egy napig beszéltünk, pont múlthét szombaton. Azóta úgy érzem elég sok idő telt el, és igaz, eddig türelmesen vártam, de most már kezd bosszantani a dolog. A beszélgetés nem fejeződött be, az utolsó általam írt üzenetre már nem válaszolt, nem köszöntük el egymástól. Eddig reméltem, hogy ír, és finoman rá is kérdeztem, hogy mi újság vele, de nem válaszolt.


Szerintetek, miért csinálja ezt?

Mi lehet vele?


L


2020. aug. 1. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ìrj rá még1*,de lehet, hogy kilépett.
2020. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak nagyon köszönöm! :)
2020. aug. 1. 18:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Túl nagy jelentőséget adsz egy kis eszmecserének.

Itt többekkel is pötyögtem, adtam tippeket s utána felszívódtak köszönet nélkül is..., de nem is volt cél többre számítani, ez a chat;)

2020. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Írj rá, lehet elfelejtette hogy beszélgetett veled vagy valami, azért mégis csak a gyakori kérdésekről beszélnk, nem messengerről
2020. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!