Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira visszataszítónak...

Annyira visszataszítónak talált, hogy nem akart kiszolgálni, vagy adóellenőrnek nézett?

Figyelt kérdés
Ma a kínai piacon megkérdeztem egy eladónak látszó kövérkés fiatalembert, hogy mennyibe kerül a Persil, mire azt válaszolta, hogy nem itt dolgozik. Én elnézést kértem, majd mástól kértem segítséget, de láttam, hogy ott dolgozik az első férfi is. Másokat kiszolgált és a főnök utasításokat adott neki. Nagyon megrázott a dolog.
2020. júl. 26. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Valszeg nem akar ott dolgozni
2020. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, lehet stresszes a munkája és te voltál a sokadik aki kérdezett valamit
2020. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek kezdted utána figyelgetni, ha másvalaki segített? Felejtsd már el.
2020. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezeknél a kínai piacosoknál soha nem tudni. Össze-vissza vannak sokszor az eladók, nem egyértelmű, hogy ki melyik bolthoz tartozik. Lehet, hogy tényleg nem abban a boltban dolgozott amúgy, csak mondjuk segített az ott dolgozónak.

Lehet, hogy ott dolgozott, csak másik osztályon. Én pl. dolgoztam a sminkosztályon eladóként, gyakran jöttek más osztályokról ilyen mennyibe kerül a persil kérdésekkel, nekem meg fogalmam sem volt, mert nem az én osztályom. Mondjuk ilyenkor mindig megpróbáltam segíteni, nem elhajtottam az embert, de sok kolléga simán lerázta azt a vevőt, aki nem az ő osztályáról kérdezett.

Vagy annyi dolga volt már, hogy nem volt ideje még egy kérdésre, és ezt a módját választotta a lerázásnak.

Vagy simán csak bunkó volt.

2020. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!