Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kevésbé fájdalmas...

Hogyan lehet kevésbé fájdalmassá tenni a halálodat azok számára akiket hátrahagysz?

Figyelt kérdés
Tudod,hogy nincs sok időd hátra,meg fogsz halni,ami a szüleidet meg fogja viselni,mert csak te voltál nekik. Mégis hogyan enyhíthető,hogy mikor már nem leszel ne bánkódjak annyira, könnyebben tudják elviselni?
2020. júl. 23. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az itt maradottaknak mindig nehéz,nem tudod megkönnyíteni, de ha az életedben maradandót alkottál bennük az több mint ha bármit is adnál nekik.

A kereszténységben elköltözésnek hívjuk ezt, és így is fogjuk fel.

2020. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Hamár úgyis meghalnak, megtennék egy szívességet az országnak és magammal vinnék egy bizonyos embert a halálba. Szüleim büszkék lennének rám. Boldogan halnék meg.
2020. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is a halàlom értelmét keresném hogy akkor legalabb megérje. Es akkor talàn jol vennék
2020. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én elbúcsúznék tőlük, egy utolsót beszélgetnék velük, és elmondanám nekik, hogy ne miattam legyenek szomorúak, hanem segítség egymást és tartsanak össze.

talán mindegyikőjüknek nehéz lesz elfogadni hogy már nem vagyok többet velük, épp ezért becsüljenek meg minden időt amit egymással tölthetnek, és soha ne hagyják hogy a másik egyedül legyen.


nálunk (családban) megfigyelhető ez a széthúzódás, hogy hiába élünk együtt, még sem beszélünk annyit, és itthon én vagyok a család összetartó. talán. vagy apum.


úgy hogy én mindenkinek át adnám azt az üzenetet, hogy figyeljenek oda egymásra, mert bármikor elmehet valaki közüllünk.

és ha tényleg szemelőtt tartják hogy a másik ember van, és önmaguk helyett másra figyelnek és időt töltenek vele, akkor a gyász talán könnyebb.

2020. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!