Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más se volt még sehol idén...

Más se volt még sehol idén nyáron?

Figyelt kérdés

Ma rádöbbentem, hogy eltelt már a nyár fele és még mindig nem voltam sehol és nem csináltam semmit.


Eddig se nagyon jártam nyaralni vagy fesztiválozni, stb, de megfogadtam, hogy idén nyáron legalább ha csak pár napra is, de elutazok valahová. Vagy elmegyek strandra, a Balatonra, vagy kitalálok valami egyéb nyári programot, mint a többi velem egykorú.


Aggódni kezdtem, hogy a semmivel telik el ez a nyár is. Azt pedig nem szeretném.


A hab a tortán meg az, hogy barátaim sincsenek, akikkel csak egy sörre kiülhetnék este valahová. Így még nehezebb..


Más is hasonló cipőben jár? Vagy csak én vagyok ilyen fásult, szerencsétlen?


2020. júl. 21. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Én sem voltam sehol, mert lakást felújítunk. Amúgy sem megyek sehova, tavaly utaztam el belföldön pár napra, és ennyi, előtte kb. 4 évig nem voltam sehol. De amúgy nekem nem is hiányzik.
2020. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
91%
Együttérzek veled. Külföldre mentem volna ösztöndíjjal egész nyárra de visszamondták a vírus miatt. Szóval marad a home office meg az edzés. Ráadásul a sportom is szünetel nyáron, gyakorolhatok itthon egyedül.
2020. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi, én se voltam, nem is megyek. Amúgy is utálom a nyarat úgy ahogy van.
2020. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Én voltam közértben, a járdaszigeteken...stb.


Nem hiszem, hogy a nyár kell ahhoz, hogy kimozdulj, gyenge egy érv...

Emeld fel farod, aztán indulj el valahova...mi ebben nagy dolog...

2020. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- 2013-ban aludtam legutóbb 6 napot távol otthonról, aztán 2018-ban kétszer 4 napot voltam távol, ezen kívül 1-1 éjszakákat csak, azt is barát családnál.

- 2016-ban, 2017-ben és 2019-ben semmilyen strandra nem jutottam el.

- Ha éves szinten 5-6 alkalommal eljutok valami kevésbé hétköznapi programra (ami amúgy lehet, hogy másnak full hétköznapi), akkor már örülhetek.

- 2018 óta alap a tanulás is nyáron. De előtte is szutyok nyaraim voltak.

- Bécsnél még nem jártam messzebb sohasem.


Van még kérdés?

2020. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem voltam sehol. Tavaly nyáron végig dolgoztam a nyomorék exemre, azóta őt ott hagytam, idén már alakult egy laza kapcsolatom, vele voltam bulizni, megittunk 1-2 korsót is, voltunk kajàlni, meg voltam nála (30 km-re lakik, szóval semmi extra), igazából ennek ellenére élvezem a nyarat. Enyém a ház, azt főzök amit akarok, azt eszek amit akarok, oda megyek ahova akarok. Horgászni voltam, meg régiségvàsàron, mindkettőt nagyon élveztem, vàsàrozni megyek két hét múlva is. :D Most a horgászvizsgàra készülök, és mellette naponta angolul tanulok, egyelőre több dolgom nincs, mindkettőt élvezem. :D

Tervben volt lemenni idén a Balatonra, de nem kaptam ott munkát, majd talán jövőre.

Ha utazásnak számít, akkor közel négy hónapot voltam kint Németországban, mert ott ragadtam a vírus miatt, és egy hónapja jöttem haza. Nem nagyon élveztem.

2020. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én se voltam, most fogunk hosszúhétvégére menni országon belül.

Tavaly egész nyáron házfelújítás ment, güriztünk, gondoltuk majd idén meglepjük magunkat az első közös tengerparti nyaralásunkkal, hát majd taán jövőre. :))))

Mondjuk engem jobban zavar, hogy még csak a saját kertünkbe se tudunk kiülni egy olyan igazi nyáresti lazításra, mert folyton eső van meg hideg.... brr. Pedig az nagyon hiányzik már. :(

2020. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!