Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki fogom bírni?

Ki fogom bírni?

Figyelt kérdés
Most leszek harmadéves az egyetemen és augusztus elejétől kezdodne egy gyári munka 12ora hetente 3 nap vagy éjszakára vagy nappalra. Lány vagyok és hát törékenynek mondanám magam, de korábban is dolgoztam már gyárban egy kis ideig. Szerintetek mennyire menne egyetem mellett? És eddig irodában, gyorséttermekben dolgoztam de ott heti 3nappal nem tudtam eleget keresni, itt a gyárban három nappal tudnék annyit keresni, hogy felretegyek belole, mert egy év múlva vár rám egy műtét és erre kell a pénz. Szerintetek bírni fogom egy évig?
2020. júl. 21. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

én megpróbálnám azt, hogy inkább a tanulásra figyelni, és már a zhkkal letudni a tárgyakat. Nem dolgozni heti 3x 12 órát, esetleg kevesebbet. ha megvannak a tárgyak, a vizsgaidőszakban végig tudsz dolgozni, egyszerre csak egy dologra kell figyelned, és szerintem könnyebb beosztani a feladataid.


nem tudom dolgoztál e már éjszaka. én igen, hát nem volt a legjobb.

teljesen kimerült voltam és én még nem is 12 órában dolgoztam. szerintem vállalj be olyan munkát ami nem fáraszt le szellemileg, mert azt majd a tanulás megteszi, és nem éjszakai, mert abba belebolondulsz..


ez csak egy tanács, de én jobban tudtam dolgozni amikor évközbe visszavettem belőle, minden tárgy elsőre meglett és szabad hónapjaim voltak amíg mások vizsgáztak

2020. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!