Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon lepontoznak itt,...

Ha nagyon lepontoznak itt, szóvá szoktad tenni?

Figyelt kérdés

Gondolok legfőképpen azokra az esetekre, amikor hasznos választ adsz, mégis nagyon lent van a százalékod.

(nem provokációnak szánom a kérdést, csak szimplán kíváncsi vagyok)


2020. júl. 21. 12:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt már párszor rá példa. Néhányszor utána fel is pontoztak. Alapvetően akkor teszem szóvá, ha tök egyértelmű a szitu. Pl. előttem 5 válaszoló leír valamit, én pedig leírom, hogy hát, ez az 5 válaszoló ezt írta és bumm. Lepontoznak. Pedig nem állítottam valótlanságot.
2020. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok és gyors választ és szavazatot! Mindenkinek ment a zöld pipa :D nyugodtan írhattok még, szívesen olvasom.

#6: velem ez már túl sokszor történik meg :"D

2020. júl. 21. 12:37
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor zavar, amikor értelmes, hozzáértő válaszok vannak lepontozva, meg amikor ízlés témájú a kérdés, és nincs rá egzakt válasz.
2020. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az nem eredmény, hogy hány %-on állok :D Az sem érdekel, ha más (szerintem) hasznos válaszát pontozzák le. Úgyis az a helyzet, hogy tudom, ha okosságot ír (egyetértek vele), egzakt dolgok meg nem léteznek erre.
2020. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Na mondjuk, ha van egy kérdés, és századszor is leírja valaki ugyanazt, az szerintem már nem hasznos, ha nem tartalmaz új nézőpontot. Erre most jó a szavazás.
2020. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rá szoktam kérdezni, hogy miért "nem hasznos" a kérdésre adott releváns válaszom. Soha nem indokolta még meg senki. :)
2020. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó a szavazás, csak kár, hogy nem lehet több választ bejelölni. :-D Online kérdőívekben is hiányolom néha ezt a több lehetőség opciót. Pl. milyen háziállatod van, hát nekem többféle is van, akkor most mit jelöljek. Mint hogyha azt kérdeznék, milyen nemű gyereked van, és csak egyet jelölhetsz, de neked fiad és lányod is van.

Amúgy engem még az szokott bosszantani, amikor a kérdező ragaszkodik az ostobaságához, hiába mondunk neki bármit.

2020. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#17 a szavazás az nem arra való. Viszont akkor már lehetett volna olyan megoldás is, hogy több választ is meg lehessen adni.
2020. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy bánt, mikor az egybites emberek a saját ideológiájukat nyomják, és tök mindegy, hogy nem is az a kérdésre a válasz, vagy, hogy nincs igaza, akkor is. És mindenki, aki nem azt válaszolja, azt jól lehúzzák a francba. Segíteni meg hiába próbálsz az ilyeneken... Pl: az ilyen miért hülye minden nő, miért nem ír vissza senki tinderen, stb.
2020. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában egyre gyakrabban tapasztalom.

Nem szoktam vele foglalkozni, csak néha nem értem, mi kivetnivalót találnak, amiért ennyire le kell pontozni. Pláne, ha teljesen korrekt válaszokat írok: nem sértőek, tényeket közölnek, stb.

Egyszer valaki az utazós rovatban leírta, hogy mennyire jól érezte magát egy sokak által lehúzott országban, mikor ott nyaralt. 0-ra pontozták.

Vannak, akik meg szó szerint bunkóskodnak, és úgy tűnik, mégis bejön sokaknak. Megint mások szerintem sportot űznek a lepontozgatásból.

Nem is értem, minek van itt ez az értékelgetés: végül is ez is egy fórum: csomó idegen ember beszélget. Belefér a vita, de kulturáltan. A vélemény meg szubjektív: egyiknek tetszik, másiknak nem.

2020. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!