Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon lepontoznak itt,...

Ha nagyon lepontoznak itt, szóvá szoktad tenni?

Figyelt kérdés

Gondolok legfőképpen azokra az esetekre, amikor hasznos választ adsz, mégis nagyon lent van a százalékod.

(nem provokációnak szánom a kérdést, csak szimplán kíváncsi vagyok)


2020. júl. 21. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, szinte mindig
Igen, néha előfordul
Nem
57 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem,engem nem hat meg ez a hülye pontozás.
2020. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Van, amikor nagyon rosszul esik.
2020. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan az zavar a leginkább, mikor a hasznos, normális válaszomat lepontozzák, a trollokat, kötekedőket meg fel. Sajnos egyre jobban tönkreteszik ezt azt oldalt...
2020. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Zavar, de mit érek el a hisztivel? Semmit.
2020. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Engem az zavar nagyon,hogy kijavítom az előző hozzászolásomba a helyesírási hibámat,és csak azt látom,hogy 0°%-on áll.
2020. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam szóvá tenni. Nem nagyon érek el vele semmit, mert aki lepontozta a hasznos válaszomat, az is pontosan tudja, hogy hasznos volt a válaszom, csak hát valaki ezen éli ki az életét, ami elég sajnálatos. De nekem a kedvencem az, mikor én először leírok valamit, és rögtön lepontoznak, de aki meg utánam kb. leírta ugyanazt, azt pedig felpontozzák. :D Imáádom.
2020. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Csak akkor teszem szóvá, amikor olyan kérdésről van szó, amire konkrétan nincs helyes válasz. Például amikor a "mi a kedvenc gyümölcsöd?" kérdésre azt válaszolom, hogy mondjuk a görögdinnye, és a földig pontoznak, na ott kiakadok. :D Különben meg van, amikor rosszul esik, de nem teszem szóvá, elfogadom, ha valaki nem ért velem egyet.
2020. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Néha előfordul. Ez olyankor van, amikor tényleg egy nagyon korrekt hozzászólást teszek, megalapozom az állításomat, és tényleg hasznos, de lepontoznak nullára, mert nem szimpatikus a válasz, ill. nem értenek egyet vele. Sokan összekeverik azt, hogy HASZNOS azzal, hogy TETSZIK, EGYETÉRTEK VELE. Nagyon nem ugyanazt jelenti.


Ha az a kérdés, hogy "neked ízlik-e a bélszín", akkor egyaránt hasznos az igen és a nem válasz is, és nem aszerint kellene osztályozni, hogy megegyezik-e az én véleményemmel.


De gyakran tényleg csak annyiról van szó, hogy nem megy a szövegértés egyeseknek.


Egyébként azon jobban meglepődök, hogy írok egy totál megalapozott hozzászólást, és azt kb. lenullázzák míg jön egy kb. velem egyetértő suttyó válasz két szóban, és azt meg totál felpontozzák.


De nem dőlök a kardomba miatta, annyira nem érdekel, csak néha meglep.

2020. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkabb az zavar, hogy gyakran vagy a kerdezo vagy a valaszadok bunko modjara viselkednek (vagy mindket fel). Pl."Te olyan hulye vagy, ezt sem tudod?", vagy a kerdezo reszerol: "Senki sem kepes felfogni, hogy mit kerdezek? Ennyire sotetek vagytok..."
2020. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
...De szóvá tenni a legritkább esetben teszem... inkább csak azért, hogy megértessem, hogy mit írtam le, ha mondjuk a másik esetben a velem egyező alpári stílusú választ felpontozták. Vagy ha valaki olyan megjegyzést tesz, hogy látszik belőle, hogy nem ért engem.
2020. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!