Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy,aki...

Van itt olyan személy,aki ismert akart lenni gyermekkorától kezdve bármiben is,de nem jött össze ez a terve? Hogy éltétek ezt meg?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ismert zenész akartam lenni de még nem adtam fel annak ellenére hogy eddig nem jártam sikerrel, mert nekem is pont annyi esélyem van mint bárkinek aki híres lett.
2020. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez így van,szerintem jó hozzáállás! Remélem sikerül!😊
2020. júl. 12. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:

En megcsinàltam gyerekként.

Szinesznö akartam lenni ezert összehivtam a gyerekeket a kertbe mindenkire osztottam szerepet musical is volt es enekeltem, egy rakàs mindent eljàszottunk.

Tiniként beirattak vmi szinészeti szakkörre, ott folyamat belémkötött az oktato, mert nem ugy hangsulyoztam ahogy ö akarta vagy jàtszottam nagy karlenditésekkel egy arisztokratàt (jelezte hogy nagymozgàsok a làtvànyosak csak szinpadon màs nem lesz làthato), aztàn vmièrt valahol kiveszett bennem az öröme/íze a dolognak igy.

Késöbb gimiben meg a tanàrom közölte velem, hogy ez a pàlya protekciotol/rokonoktol függ, nem pedig tehetségtöl es belsö hajlamoktol stb

Még késöbb ràjöttem hogy nekem inkàbb egy kis luk sötét iroda valo inkàbb gép mögül, mint az emberek.

Mondhatni megszülettem kinyiltam mint egy kisviràg, felnöve pedig bezàrtam szirmaim a vilàg elöl.


Kicsit màs a valo élet, mint amit hittem en ugy erzem.

2020. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*nem jatszottam nagy karlenditésekkel
2020. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj az nagy hatással volt rád,hogy ott beszólt az emberke,aki aztán hol van? Gondolom nem ismeri senki. De pont szerintem ezt nem kéne,vagyis ki kell nyílni. Én sokat gondolkodtam azon,hogy az országgal van baj,a hova születéssel,külföldieknek csomo sztorija van,hogy úgy váltak akár színészet terén ismertté,hogy az egyetemet meg se közelítették vagy tényleg elkaptak egy lehetőséget és összejött. De ugyanez modelleknél,zenészeknél is vannak. A sors meg nem biztos,hogy összehozza azt aminek úgy kéne lennie,ahogy az ember elképzeli.

De szerintem ismertnek főleg azért érdemes lenni,mert hangot kap a szó. Könnyebb véleményt kifejteni,főleg azoknak akik nem félnek,hogy befolyásolja a karrierüket.

2020. júl. 12. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom mi volt a baj.

Aprosàgok.

Pl volt egy sràc akicel együtt szerepeltünk, megbeszéltük hogy gyakorlunk oràn kivül is, vàrtam és késett. Es rosszul esett hogy késik. Es amikor jött is félvàllrol vette. En meg tök hülyén ereztem magam hogy mert késik azert paprikàsodom, igazàbol az zavart mintha öt nem is erdekelné, bennem meg bennem volt a nagy izgalma a készülödésnek. Es az is ott ugy lehozott kicsit.


Aztàn szerepelgettem itt ott, tesommal betanultunk koreografiàkat diszkoba, rànk is irànyitottàk a reflektorokat es taps meg hivtak vissza :D

Külföldön is a tànc ment.

Aztan voltak apro cseprö modellmunkaim, divatbemutatok.


De szoval itt tenyleg a körökbe kell bekerülni, a krémbe, meg ny.lni felfelé meg kapcsolatrendszereket kiépiteni, erdekkapcsolatokat tartani, mindez meg annyira nem én vagyok, amiröl tényleg szol ez az ipar.



Viszont ismertem DJ sràcot gyerekkorunkban ö tartotta az iskolàs bulikat is tizenévesen, kisebb koràban a zongoràt, gitàrt is magàol tanulta, ment oktatokhoz mig màsok inkabb lent fociztak, ö folyamat tanult fejlödött technikailag, mindig ment rendezvenyszervezökhöz, radios müsorokba, ö be is futott, pàr évig baràtom is volt. Tekintettel a gyerekkorunkra mélyebb volt amugy is korabban is a kapcsolatunk. Kb 20 èvesen jöttünk össze. Eljatszotta a kedvenc szämaim en meg ràjuk énekeltem rengeteget hülyyültünk es bandàztunk együtt.


De mellette is làttam magam, hogy én nem ez a kapcsolatépitös, ezer ismerös gyàrto, mindig a kör középpontjàba kerülös extrovert styl vagyok, mint ö.


Es ö is szomorkás volt egyszer, mikor egy masik DJ sràc extra alapokat sem tudott, olyanokat hibàzott hogy a plafon le nem esett, mégis ö volt a nagy névmeg a sztàr. Csak mert az apja ez meg az.


De belejött abba hogy ö kisebb helyek rezidentje csak, ugy làtom elégedett ezzel is. A sok beszerzés melo tanulàs fejlödès lekötötte mindig.

Igy is ezrek sztàroljàk mondjuk a facen.

2020. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a fodítottjára törekedtem, sikerrel zárva:)

Pénz s hírnév, mindig vonzza a mocskot...kell a fenének...

2020. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm #6os hogy ezt elmesélted😱

Ez a legrosszabb igen,hogx le kell süllyedni egy szintre,hogy ha valakit nem bírsz,akkor is jóba kell/kéne vele lenned,mert ő valaki. Meg a sok műmosoly. De amúgy ezt utálom,hogy vannak nagyon híres színészek,és ezt amit veled a srác csinált,ők is megcsinálják. Pl direkt veszekednek a kollégájukkal,vagy szarnak az egészbe csak a pénz legyen meg,ez az elhivatottság hiánya,és akkor ott van,hogy ennek ellenére kedvelik/ismert. Sok igazságtalanság van,de azért ez már durva szerintem,hogy semmi tisztelet se a szakma,se az emberek felé,de attól még szeretik,es jöhetne a kérdés ,,milyen legyen az ember,hogy felfigyeljenek rá? Balhés nagyképű bunkó?" Mert most már lassan ez van,ez lesz a menő. Nem tudom az ismerősöd hogy tudott belenyugodni,hogy megáll egy szinten😕


#7es az tuti,hogy mindenbe bele van keverve az ember,meg rossznak is beállíthatják egyetlen hiba által,meg valójában sosem ismerik meg. Aztán ott van a személyiségváltozás negatív irányba,ami szintén jöhet általa. De egyszer még is jó lehet átélni,ha rajonganak az emberért,és úgymond azt érzi számít.

2020. júl. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!