Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tippek, hogy produktívabb legyek?

Tippek, hogy produktívabb legyek?

Figyelt kérdés

Minden este ugy fekszek le, hogy koránra kb fél8-8ra állítom az ébresztőt, sokat sétálok a kutyával, végre rendesen kitakarítom a lakást, rendszerezem a dolgokat, mert kész káosz minden. Végre időt szentelek a hobbijaimnak.

De végül lenyomom az ébresztőt, délbe kelek, és egész nap fekszek az ágyban, yt, és tiktok videokat nézek, és már túl későn jövök rá, hogy elment az egész nap, és semmit se csináltam.

Hogyan kapjam össze magam?


2020. júl. 10. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy listát, hogy aznap mit szeretnél elvégezni. Innentől rajtad múlik a dolog, addig ne nézz videókat amíg nem csináltál meg mindent. És utána azt csinálsz amit szeretnél
2020. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz szembe mindenkori önmagaddal, és derítsd ki, amit valójában mindig is tudtál: a rendeltetésedet ebben az életben. Soha többet nem gondolsz ilyeneket, hogy a 8 korán van.
2020. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nyitod ki a netet/ vagy ezt a tiktok akármicsodát, ha kész vagy a melóval.
2020. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőből én alkalmazások törlésével oldottam meg a helyzetet.

Mobil alkalmazások teljesen belemásznak a hétköznapokba, legyen az játék vagy más és amíg fenn van addig be fogok lépni.

2020. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor a kutya a fejedre fog sz@rni, mert nem viszed le, az segíthet szerintem;)

Ha nem, akkor "egymásra találtatok":D


Másrészt szólhatsz anyunak, hogy ne hagyjon lustálkodni s pofozzon ki az ágyból--neveljen téged;)


ui:gondolom eltartanak, ha mindig van lehetőséged délben felkelni:)

2020. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, még 16vagyok.

A kutyat leviszem. De nem sokra... Napi 3x, és egy séta kb 15-20perces.


Szeretnék produktívabb lenni, de folyamatosan fáradt vagyok, akármennyit alszom. Bár szerintem már amitt mert túl sokat alszom..

2020. júl. 11. 00:24
 7/7 anonim ***** válasza:

6


Étkezz egészségesen s sportolj valamit.

Nem leszel fáradt s élni kezdesz.

2020. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!