Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel a helyzettel mit lehet...

Ezzel a helyzettel mit lehet kezdeni,hogy tudjak is aludni?

Figyelt kérdés
Egész éjjel egy percet nem aludtam,pedig álmos vagyok.Sokszor van,hogy nem tudok aludni.de egy idő után azért csak elalszom.Na most mikor nem tudok aludni,mindig fura érzés van a mellkasomban,olyasmi mint a gyomorideg csak a mellkasomban érzem.Ezt hogy lehet leküzdeni?Írassak altatót?De ahhoz meg félek,hogy hozzászokok.

2020. júl. 7. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Lefekvés előtt 12 órával már ne igyál kávét.
2020. júl. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
szén monoxid mérgezés. szellőztetni kell, este futni egyet és inni egy sört.
2020. júl. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kávézom.Egész éjjel nyitva volt az ablak.
2020. júl. 7. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Stressz, szorongás?

Nekem is ilyen. Csak már elég régóta tart, így általában gyorsan elalszom, viszont éjszaka többször fent vagyok, nem tudok visszalaudni. Rosszullétek, mellkasban szorító érzés, hasonlók.

2020. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor tuti nekem is szorongás.Sokszor napközben is rámtör,meg kalapál a szívem.Áh nagyon rossz tud lenni.
2020. júl. 7. 10:34

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!