Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki a motivációs...

Van olyan, aki a motivációs trénerének, vagy közhelyszótár "coach"-ának hála valós üzleti eredményt realizált?

Figyelt kérdés
Teszem azt, valaki kifizette pl. a Minner tartalmakat, elment előadásokra, az addig évi 4-500 milliós árbevétellel működő cége pedig pár éven belül duplázódott/sokszorozódott. Az adott ügyfél pedig ki is mondja, hogy a növekedés valamelyik képzésnek köszönhető.
2020. júl. 6. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Már megint a Minnert reklámozzátok?

Nem unjátok még?

Most ilyen ravasz, hátulról jövős módon? Ennyire nem megy a biznisz, fiúk?

2020. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi közöm a Minner-hez.

Elég furcsa is lenne, ugyanis elég egyértelműen érezni a pejoratív árnyalását a kérdésnek.

2020. júl. 6. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A coach nem motivációs tréner :D

Igaz tud motiválni, de nem ez a fő feladata.

2020. júl. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jártam egy itt meg nem nevezett motivációs trénerhez, előadóhoz, kb 3 évet. Fokozatosan voltak felépítve a programok, persze egyre drágábbak. Amit imádtam, az a közösség, az szuper volt, rengeteg dolgot végre meg tudtam osztani valakivel. Üzleti eredmény? Hát valamicske van. De alapvetően amilyen vagyok, az nem változott. Szóval a kérdésedre válaszolva nálam nulla az üzleti eredmény, meg egy csomó kifizetett pénz, amit ennek ellenére nem sajnáltam, mert nagyon sokat nyitott rajtam.
2021. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!