Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek mindenük megvan, azok...

Akiknek mindenük megvan, azok miért lesznek lelki hallottak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az amerikai rapperekre. Mindenük megvan, azt csinálnak amit akarnak. Csak zenét írnak, közben drogoznak isznak, basznak...stb.
2020. júl. 1. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiégnek ill. itt is képbe jön testileg a paráznaság következménye.
2020. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert már nincs miért dolgozniuk, küzdeniük. Meghal az érdeklődésük ezért minden iránt. Ha csak rágondolsz, és megkapsz máris mindent, attól fogva felkelned sem érdemes, vége az életednek, nincs több vágy, mert csak olyan után vágyunk, amit nehezen kapunk meg.

Egyébként a drog-pia-szex a szegény nyomorultakra is jellemző, meg ez neveltetésből is eredhet, ha körülötted kicsi korodtól mindenki ilyen, te jó eséllyel szintén olyan leszel. Most fogj egy rappert, aki szegény, drogos-piás szülőkkel-tesókkal nőtt fel, és meggazdagszik. Mitől lenne ezután mintapolgár?

2020. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát én elég szemét családban élek, trágárok és minden ész nélkül leszólják a jókat, engem is. Én nem lettem olyan🤷‍♀️

És ha már nem érdekli őket, akkor lépjenek ki. Nem kell több pénzt keresnük, mert megvan.

2020. júl. 1. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem azért égnek ki mert van pénzük, hanem a többi amit felsoroltál (és nem)
2020. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát te is hülye vagy....Mondjuk gyktól nem vártam mást.A pénz nem minden,ezt a gazdagok tudják legjobban.Próbálj párt keresni aki magadért szeret és nem csak kihasználna.A zene írás meg ilyesmi,a hobbija.A drog pedig "instant boldogság" így az a könnyebb út számukra.
2020. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 ezt én is tudtam🙄

De én nem tudod azt megérteni, hogy a pénz nem boldogít. De ezt persze hogy csak a gazdagok értik

2020. júl. 1. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Akinek a bőre alatt is pénz van, azt már biztosan nem ez boldogítja. Ahogy más is mondta, értelmetlen felkelnie, mert úgy is ömlik a lóvé, hogy szimplán csak létezik. Vagy léteznie sem kell. Mindene megvan, bármit megtehet, ezen a ponton már nincs értéke a pénznek.

A kiégés pedig inkább az életmódjuk következménye. Azért, hogy ezt a népszerűséget, az "éjszakai életet", a sok utazást, sajtót, egyéb felkéréseket bírják, egy idő után vagy drogot, vagy alkoholt vesznek kézbe. A legnépszerűbbek a világ egyik pontján sem ugrohatnak le csak úgy egy kisboltba, strandra, vagy akárhova. Nem randizhatnak csak úgy, nehéz ismerkedni, ha megismer is valakit, nehéz kiismerni, hogy ő kell neki, vagy az általa idealizált élet. Aztán sok esetben nem is bírja az új pár ezt az életvitelt, kinelt életcélja egy szezont végignyomni úgy, hogy gyakran 2 naponta a világ másik táján lép fel az ember? Éjszaka szórakoztat, nappal alszik, dolgozik (lemezeket gyárt, dalszöveget ír, interjút ad, fotózni megy). Mikor élne magánéletet? Mikor foglalkozna csak magával? Egyértelmű, hogy ezt hosszútávon tisztán nem lehet csinálni.

2020. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert nem bírják a monotonitást.

Kevesen bírják.


Illetve nem tudnak megelégedni egy szinttel.

2020. júl. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor másképpen mondom.Pénz többségnek valamilyen szinten életcél,ha már a világon mindent megkaphatsz,ilyen téren már nincsen célod.Mi marad?Munka,ilyen helyzetbe lehet cél,hogy elnyerjenek díjakat.Amik persze nem elérhetetlenek,de nem is a legkönnyebb elérni őket.A tárgyak már nem okoznak nagyon boldogságot,a drog egy érzést ad,amit eddig nem éresztek.Emiatt kilépnek a komfortzónájukból,boldogok tudnak lenni,csak egy szippantással,könnyű út nem de?
2020. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!