Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gamerek! Nálatok is előfordul...

Gamerek! Nálatok is előfordul néha hogy "kiégtek?"

Figyelt kérdés
Amikor már az ember nem tudja élvezni úgy a gaminget de sorozatnézés vagy egyéb sem köti le.Mi a legjobb kiút a begyösödésből? Társassági élet kilőve mert a barátom rengeteget dolgozik és ritkán beszélek vele.Egyenlőre még nem dolgozok hanem okj-s képzést csinálok,nemrég érettségiztem le.Sportban korlátozott vagyok egészségügyi okok miatt,azt terveztem hogy elmegyek szoláriumba az este hátha az jót a hangulatomnak.20/f
2020. jún. 30. 18:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Oszt mégis mit csináljak kóricáljak fel alá az utcán? :D Teszem hozzá szívbeteg vagyok és nem bírom a meleget.
2020. jún. 30. 19:55
 12/17 A kérdező kommentje:
Plussz stikkes is vagyok és a rángásaim miatt kiröhögnének vagy egyenesen belém állnának a helyi páwa cigányok.Amúgy sem szeretem az emberek társasságát,már az interneten is a rosszullét kerülget tőlük.
2020. jún. 30. 20:02
 13/17 anonim ***** válasza:

Jogos, az én hibám, mert nem olvastam végig a részleteket.

Ha már a gémereket szólítottad meg, valószínűleg elég sokat játszol, lehet ott kellene valamilyen más műfajt vagy új játékokat kipróbálni.

A szélsőséges nyári idő amúgy mindenkire kihat, nyomott meg nyűgös vagy tőle, lehet ez is rátesz arra, hogy demotivált vagy. A szolis érv ettől függetlenül vicces marad, mert ha kimész pár percre a napra, leégsz, barnulsz rögtön.

2020. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Csak leégek és ahoz is kell egy kis idő,a szólárium pedig egy gyorsabb módja a barnulásnak.
2020. jún. 30. 20:05
 15/17 A kérdező kommentje:
De amúgy igen már egy jó ideje kiégtem az életből kb 14 évesen.
2020. jún. 30. 20:49
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ne zárkózz el teljesen az online játékoktól. Tény, hogy a közösség többnyire toxic, de bőven találni értelmes embereket is szerencsére. Egy online játék sokkal tartalmasabb tud lenni egy akármilyen szövevényes történetű single-től.

A másik, ha kiégsz, akkor lehet valami mással kéne foglalkoznod, pl tanulsz valami érdekeset, elolvasol egy könyvet, edzel, fejleszted magad, mondjuk ebbe épp belefér a szoli is.🙂

2020. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Lehet majd játszom online de nem ilyen battleground vagy moba jellegű dolgot.Először végigviszem azokat amik a bakancslistámon vannak.


Most kaptam nemrég új antidepresszánt és kezdem érezni hogy jobb tőle.

2020. júl. 8. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!