Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gamerek! Nálatok is előfordul...

Gamerek! Nálatok is előfordul néha hogy "kiégtek?"

Figyelt kérdés
Amikor már az ember nem tudja élvezni úgy a gaminget de sorozatnézés vagy egyéb sem köti le.Mi a legjobb kiút a begyösödésből? Társassági élet kilőve mert a barátom rengeteget dolgozik és ritkán beszélek vele.Egyenlőre még nem dolgozok hanem okj-s képzést csinálok,nemrég érettségiztem le.Sportban korlátozott vagyok egészségügyi okok miatt,azt terveztem hogy elmegyek szoláriumba az este hátha az jót a hangulatomnak.20/f
2020. jún. 30. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Szoláriumba nyáron, nagyon sok felesleges pénzed van búzagyerek.
2020. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy te kőművesként vagy egyszeri paraszt munkásként lebarnulsz a napon de én panelban lakom.
2020. jún. 30. 19:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Valami hasznos időtöltés esetleg?
2020. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A ház körül nincs tennivaló jelenleg.
2020. jún. 30. 19:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem pont házimunkára vagy kertészkedésre gondoltam. Hanem az alkotásra.

A játék, a sorozatnézés meg a szolizás az csak kikapcsolódás.

2020. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Es egesz nap be vagy zarva a panelba vagy mi? Kepzeld, mas is lakik panelben, megsem jar szoliba, foleg nyaron lol.

Mellesleg nem, tobb mint 20 eve jatszom, es sosem egtem ki. Van olyan jatek amit majdnem napiszinten 9 evet toltam. A jelenlegi main jatekomat meg 8 eve. Igaz multi orientalt vagyok. A single tenyleg unalmas tud lenni egy ido utan.

2020. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Alkotás? Asztali szerepjáték az egyik hobbim és én szoktam lenni a mesélő (dm) a történetet általában magam írom és néha alkotok saját világokat is de mostanában elvesztettem az érdeklődésem a hobbim iránt.
2020. jún. 30. 19:25
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem mindegy neked hogy szoláriumozok vagy sem? :D

Online meg nem szeretek játszani mert tele van olyan toxikus emberekkel mint te.

2020. jún. 30. 19:26
 9/17 A kérdező kommentje:
És igen rá lehet unni mert már nem nagyon vannak játékok jó sztorival és atmoszférával,mivel az olyan intellektuális embereknek a multiplayer iránti igényét kell kielégíteni mint amilyen te is vagy.
2020. jún. 30. 19:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, hogy te az életből égtél ki. Sivár az életed, és a monotonitásba is belefásultál. Lehet viccelődni vele, de aki nyár közepén szoláriumba kell járjon, mert a panelből csak ennyire merészkedik le, ott nem egy dolog csúszott el a normálistól. Ettől nagyobb klisé már csak anyuék pincében kialakított szobája lett volna.
2020. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!