Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a munkaügyi...

Mennyire nehéz a munkaügyi központos ,,személy-és vagyonőr" képzés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak itt emberek, akiknek a ,,vagyönör" szakma a fétise, de engem is érdekelne ez a képzés. Viszonylag gyakran indul a városban. Mi szükséges ahhoz, hogy elkezdhessem? Jövőre befejezem az iskolát, és nem tudom mit kezdjek magammal, esetleg jó lenne egy képzés, amihez fizetést is kapok, és elméletileg ott jár az is. Nagyon nehéz? Ha elvégeztem kötelező benne dolgoznom? Elsősorban a tanfolyam alatti pénz miatt mennék, nem pedig azért, hogy ebben dolgozzak, de még megtörténhet akár az is. Sajnos munka nem nagyon van a megyében, ezért gondolkodom ilyeneken.

Nem tartom magamat butának, de picit félek, hogy nagyon nehéz ez a képzés. Egyébként konkrétabban miből áll az oktatás? Mi a feltétele annak, hogy elkezdhessem? Gondolom erkölcsi bizonyítvány kell, de azon kívül is érdekelne, hogy mire van még szükség hozzá. Érettségim van, szakmunkás bizonyítványom pedig jövőre lesz, mert gondolom ezek közül is feltétel valamelyik. Jogosítvány szükséges hozzá?

Csak értelmes válaszokat kérnék! Obi és társai nem érdekelnek!


2020. jún. 29. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hozza csak egy 8 altalanos es egy erkolcsi bizonyitvany. Maga a kepzes olyam szempontbol nehez, h rengeteg anyagot kell megtanulni es mivel a 90%-a jog ezert eleg magolos. Persze aztan erre 1 ev utan nem is fogsz emlekezni... :D viszonylag kevesen buknak meg rajta amugy, mert bukni nehezebb belole, mint elvegeznixD lesz majd valszeg gyakorlat is, akkor fogsz rendesen dolgozni is. Amugy nem.fizet sajnos sokat egy ilyen tamfolyam, en anno kb egy minimalbertt kaptam.
2020. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az is több, mint a semmi. Egy évvel ezelőtt még havi 30-40 ezer forintért gürcöltem az otthonomtól messze. Itt legalább helyben lennék, és "csak" tanulni kéne. Aztán abból a pénzből már kifizetném a fennmaradó összeget a jogosítványba, és azzal már csak kapnék valahol rendes munkát...

Köszönöm a választ!

2020. jún. 30. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Érettségivel miért nem mész rendőrnek?
2020. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam azon is, de nálunk idén indult képzés, és így nem tudom, hogy fog-e jövőre is indulni.
2020. júl. 2. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!