Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Buta lennék szerintetek?

Buta lennék szerintetek?

Figyelt kérdés
Érettségiről van szó, tudom ez nem tükrözi egy ember képességét teljes mértékben. Idén érettségiztem földrajzból emelt szinten, sajnos sokan próbáltak lehúzni, hogy a helyemben nem biztos, hogy belemenne, necces lesz az, mondjam vissza. Aztán végülis elmentem, végül 55% lett, aminek én nagyon örültem. Még a saját anyám is kételkedve kérdezte, hogy meg lesz a 12%. Sajnos nem igazán motivált senki, inkább próbáltak lehúzni, hogy nekem úgyse fog menni, necces lesz, így nem is készültem rá többet 3 hétnél. Szerintetek valóban rossz képességű lennék, s az egyetem nem nekem való? 21/f
2020. jún. 24. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a föci nem való neked, ha nem földtudományra, vagy föcire mész, akkor sztem ez oké. Én ilyen szakon vagyok, és ugyan nem emelteztem, de otthon csalás nélkül 88,5%-ra írtam anno, de a közép 86% lett élesben
2020. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossz magyar szokás, hogy inkább kritizálnak, mint bíztatnak a szülők. Én is így nőttem fel,számonkérés, -ha valami nem volt teljesen ok, büntetés,dícséret szinte soha.Én próbáltam kicsit másképpen, de nem is olyan egyszerű, mert a környezet is ezt csinálja. Amerikában a család annyi pozitív energiát ad a gyerekének, hogy az már fél siker.Majd, ha lesz gyereked, ne felejtsd ezt el. Addig meg bíztasd saját magad, amit akarsz, el is éred!
2020. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből tényleg nem lehet leszűrni egy ember képességét, csupán egy adott pillanatban rendelkezésre álló tudását. Lehet ha máshogy lett volna összeállítva a feladatsor, akkor 90% is lehetett volna. Ha komolyan gondolod a továbbtanulást és tanulsz is majd, akkor nem hiszem, hogy az utadba állhatna bármi is.
2020. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én mindenesetre sikerélményként könyvelem el ezt az eredményt, 25%-ra saccoltam, aztán jött a posta, kibontom, 55%, s ezért már plusz 50 pont is jár. Aztán nem tudom mennyire játszik közre a Covid helyzet, mennyivel osztályoztak elnézőbben, mint máskor. Mindenesetre gyűlöltem a tanulást világéletemben, ez sajnos meg is látszott sokszor, de ez adott egy kis motivációt, mégha nem is egy fényes eredmény. Csak 21 évesen kicsit későn ébredtem rá szerintem.
2020. jún. 25. 00:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!