Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az utazás...

Mi a véleményetek az utazás business classban csatornáról?

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek, amikor belenéztem 1-2 videóba. Nagyon gáz, 2 ellenszenves, elszállt pi@sa.
2020. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

Fiatalok, amatőrök, gáz valamennyire, persze. De odaálltak. Pontosan tudják, hogy "túl" fiatalok, most mondja a videóban, hogy épp elégszer hallott már erről.


Egy videót fogösszeszorítva megnéztem tőlük, és vannak nagyon-nagyon jó pillanataik, félelmetesen komoly motivátor flowt kaptam el abban, amelyiket megnéztem. Jól, közvetlen stílusban tálalják a korosztályuknak a sablon sikerteória főbb gondolatait, ettől eléggé hitelesnek is hat a dolog. Ma ez a fiatal vagy, láthatóan esendő vagy, de megcsinálod, gyakorlatilag a recept, évek óta.


Hardban tolom, megnéztem még egy videót, amit az egyikük egyedül csinál. Megosztó ranttel indít, és hát, lecserélném Puzsért erre a kis kerekre... Még kevésbé is idegesítő a nem természetes fej az ő esetében.


Sok használhatót magamnak nem találok a csatornán, információ tekintetében nekem azok közé simul, amikre nem iratkozgatok fel, esztétikailag meg azért nincs annyira ott, hogy erősen túlkorosként beálljak éljenezni... Telitalálat egyébként a niche és a megvalósítás, annyira nem kell csodálkozni, hogy amíg invesztálnak bele rendszeresen, addig el fog találni az érdeklődőkhöz.

2020. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Megnéztem a videót és fogalmam sincs mit mondjak. Majd megnéztem a fókuszcsoport videóját és már sokkal jobb lett a kedvem. Nem is tudom, hol kezdjem. Még ha igazuk is van annyira ellenszenves bicskanyitogató a fokuszcsoprt szavával élve ripacs az a stilus, hogy nem értem hogy van ekkora önbizalom mögötte. Általánosit, de értelem szerüen nem mindenki ilyen. " Mennyit segitettek anyátoknak, apátoknak amig otthon voltatok?" - Én főzők, mosok, takaritok kiveszem a részem a házimunkából. " "anyuci apuci finanszirozza" - Bárcsak elmondhatnám ezt magamról, mert szerintem az ország 70%-a szegénységgel, megélhetési gondokkal küzd. Szóval értem én a mondanivalót, de azért ezt egy kedvesebb stilusban is lehetett volna közölni.
2020. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Bicskanyitogató, de hát épp ez volt a céljuk. Senkinek ne legyenek illúziói, ez a két csaj pontosan tudta, hogy micsoda lavinát fognak azzal az ominózus videóval elindítani.

Be is jött a számításuk, elvégre mostanra a magyar internetezők fele megismerte a csatornájukat a sok véleménykifejtő és utálkozó reakcióvideónak köszönhetően.

2020. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nevetseges. Korulbelul annyira hitelesek, mint a 22 eves allamtitkar asszony - csak ok artikulatlanul, sipitozva beleuvoltenek mindenfele Brian Tracy okossagot a videoba. Goreny dolog kulsorol itelni, de pont olyan kozeposztalybeli lanyok akiket senki nem vett eszre es most bizonyitani akarnak.:D Talan ha az egyik top egyetemrol jelentkeztek volna be, hogy na, nekunk sikerult mar ez, akkor teljesen rendben lett volna. Jelenleg csak ket ripacs, elegancia es elettapasztalat, karrier nelkul. (Az egyik lany alkalmazott, a masik amator fotos... business class, ugyebar... :-))
2020. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából önmaguk paródiái akkora öngáncsokkal, hogy az már inkább fájdalmas, mint röhejes. Ahogy kifejezik magukat, - már ha egy nyelvtanilag helyes mondat is összejön - az vérlázító és csak arra jó, hogy a legkevésbé se tűnjenek pozitív, követendő példának. Szerintem irtó negatívak és kb. a semmit tudják igazából felmutatni, tehát relevanciája nem sok annak, amit mondanak. Nem mintha egyébként értelmes vonalvezetése lenne a videóknak, nem csak gondolatok csapongása az éterben.

Szerintem egy youtubernek/influencernek/bárminek sem szabadna így viselkednie, mert még egyesek követik őket, bár hál istennek az emberek többsége inkább élve elégetné őket. (Mondjuk én is.)

Azt meg, hogy a legbotrányosabb videójuk társadalmi kutatás még az anyjuk sem hinné el. Inkább csak megriadt kislányok, akik nem merik felvállalni magukat meg a véleményüket az emberek tömegei láttán, amit méltán reprezentál, hogy a videók 90%-a alá nem lehet semmit sem kommentelni. (Amit amúgy állításuk szerint nem olvasva jót nevetnek, tehát instant facepalm.)

2020. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Annácskát van szerencsém személyesen ismerni. Ami az első botránykeltő videójában van, az teljes mértékben tükrözi a valódi személyiségét. Harsány, ripacskodó, beképzelt, mindenkit lenéző, mindenkitől mindent jobban tudó egoista kis csitri. Elkényeztetett "Anyuci pici lánya", aki erős szülői támogatásnak köszönhetően mindent megkapott, mindent a kis sejhaja alá toltak, de Ő semmit sem becsült meg. Soha semmiről nem kellett lemondania az életben és semmiért nem is kellett megküzdenie. Pontosabban olyan dolgokért, ami pénzért megvehető. Mert bizony amikor valamit Neki kellett volna letennie az asztalra (és ilyen dolog lett volna a tanulás) ott sajnos elbukott ... pontosabban fogalmazva: önerőből nem tudta hozni az elvárt teljesítményt - emiatt nem jutott be az egyetemre (ahogy arra Dancsó is kiválóan ráérzett)

A fotózáshoz, amiből állítólag odakint él semmi extra hozzáértése nincs. Csak annyit tud, amit bárki más is tudna. Egy mezei amatőr fotós jobbat tud.

Van aki azt pletykálja, hogy a "rosszlányok" weboldal kinti megfelelőjén fellelhető a lány, de szerintem abszolút nem igaz, ez a lányka kegyetlenül frigid (szerintem még egy erős hímtag-undora is van, még az apja farkából is sírva menekült ... így lett a leggyorsabb). Kapcsolata pedig többek közt azért sincs neki, mert egy embertelenül elviselhetetlen jellem.

2020. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo valasz tokeletesen leirja oket.

Az utolso videojuk allitolag a penzrol es a hatalomrol szol - iszonyu megalomaniasak, egy ilyen tema egy nemzetkozi politikustol vagy uzletembertol lenne hiteles, nem ket beszedhibas kislanytol.

2020. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Tudja valaki a teljes nevüket? Kíváncsi vagyok a szuleikre.
2020. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Anna teljes nevét nem tudom, Ő valószínűleg idejében elrejtőzött a közösségi médiában.

A ferdefogsorú teljes neve Berényi Médea Zoé. Eredetileg Soproni, ma Mosta városában él, Máltán. A legfrissebb videójukból kiderül, hogy más is nyomozott utánuk FB-n és valószínűleg bele is tenyerelt Médea életkéjébe, aki ennek hatására leredukálta a publikus információit ... például ma már nem látható semmi infó a férjéről (Jean Louis Jlolz Fenech).

2020. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!