Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen, szánalom lenne?

Szégyen, szánalom lenne?

Figyelt kérdés

Facebook történetben megjelenitettem egy képet, amelyen egy pszichológiai témájú könyvet olvasok. Anyám meglátta és lehurrogott, hogy minek mutatok meg ilyesmit, azt fogják hinni, hogy nem vagyok rendben.

Kiváncsi vagyok még mások véleménye is.



2020. jún. 14. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Ciki ilyesmit megmutatni
Rendben van megmutatni
Ott kezdődik a baj, hogy ez a kérdés felmerült
44 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekes, ajánlod vagy csak szimplán megmutatod mit csinálsz sem baj megosztani, hogy olvasod. A pszichológia nem csak abból áll, hogy mentális betegség vagy valami probléma, vannak érdekes és építő jellegű könyvek ebben a témában. Szerintem nem baj, sőt, lehet kedvet is kap valaki ha meglátja, hogy olvasod.
2020. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom! Mellesleg egy sikermechanizmusról szóló könyv volt, nem egy "hogyan gyógyuljak ki a skizofréniából", vagy hasonló.
2020. jún. 14. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt az emberek így is, meg úgy fogják értelmezni. Hogy melyik lesz a többség, nem sejtem, de hogy kétféle, az biztos. Egyik csoport majd úgy véli, hogy szükséged van a tartalmára (ilyen beteg vagy), a másik pedig úgy, hogy érdekel a tartalma, mert ez a foglalkozásod.

Én - kellő magyarázat nélkül - nem mutatnám magam ilyen könyvvel.

2020. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Naaa!!

Az még jobb, az inspiráló és érdekes! Szerintem nyugodtan oszd meg máskor is, ha olvasol!

2020. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyukad nem erti. Szeresd igy.
2020. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
mert aki a seggét meg a mellét mutogatja, azzal nincs baj a kedves mama szerint?!
2020. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen. Sőt, tovább megyek. Engem hidegen hagyna ha látnám. Nem rossz értelemben, csak nem a facebook képekből alkotok valakiről véleményt. Hacsak nem égeted magad valami valóban cikis dologgal teljesen mindegy mivel csinálsz fényképet. A barátaid meg ismernek úgyis.
2020. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem gond ezt megmutatni, mutatja, hogy sok dolog érdekel, ugyanakkor más is kedvet kaphat tőle.
2020. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ezt ciki megmutatni? Én is kiteszek néha 1-2 dolgot, jó nem úgy mint egyes ismerőseim, hogy még azt is kirakják, hogy a budin ülnek, de azért szoktam néha kitenni 1-1 képet.
2020. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is kitettem már korábban humorosabb, szatirikusabb versidézetet, senki nem reagált rá, de ezzel alapjáraton az lett volna a célom, hogy másokkal megismertessem, mert én mondjuk szeretem.

A te eseted sem másmilyen szerintem

2020. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!